CFOworld.cz Informační servis pro finanční ředitele
  • Analýzy
  • Legislativa
  • Finanční služby
  • Rozhovory
  • Komentáře
  • Digitální trafika
  • Evropa a svět
  • Trendy
  • Ostatní
    • Hledat
    CFOtrends  »  Témata  »  Legislatia

    Legislatia

    121–150 / 704
    První strana Předchozí strana 2 3 4 5 6 7 8 Následující strana Poslední strana
    • Zrušení jednoho inkasního místa

      V polovině března představil ministr financí Andrej Babiš opatření, která plánuje v daňové oblasti na období let 2015 a 2016.
      Ladislav Malůšek
      2. 4. 2014
    • Nová legislativa zpřísňuje pravidla odpovědnosti statutárního orgánu, společenské smlouvy musí projít úpravou do 30. června 2014

      Rekodifikace soukromého práva je monumentální dílo a změny, které přináší, se dotknou také oblasti podnikání. Od ledna 2014 se obchodněprávní závazkové vztahy a vztahy týkající se obchodních společností řídí novým občanským zákoníkem (dále jen „NOZ“) a zákonem o obchodních korporacích (dále jen „ZOK“). Právníci z kanceláře TaylorWessing e|n|w|c Advokáti proto upozorňují na nejproblematičtější změny a úskalí, s nimiž se podnikatelé mohou setkat.
      Michaela Moučková
      19. 3. 2014

    • O připravované novele zákona o investičních společnostech a investičních fondech

      Ministerstvo financí předložilo do vnějšího připomínkového řízení návrh zákona o změně některých zákonů v oblasti finančního trhu.
      Martin Kofroň
      6. 3. 2014
    • SDEU: zpochybnění nároku na odpočet DPH

      Soudní dvůr EU (SDEU) se ve svém nedávném rozsudku (C-18/13) znovu vyjádřil k problematice uplatňování nároku na odpočet DPH v případech, v nichž uvnitř dodavatelského řetězce mělo dojít k podvodnému jednání.
      Aleš Krempa
      6. 3. 2014
    • Nejvyšší správní soud: prokazování výdajů na dodatečně vyfakturované licenční poplatky od mateřské společnosti

      V minulém roce vydal Nejvyšší správní soud (NSS) rozsudek (sp. zn. 8 Afs 9/2013-47), v němž se zabýval daňovou uznatelností nákladů vynaložených českou společností na licenční poplatky dodatečně vyfakturované nizozemskou mateřskou společností.
      Daniel Szmaragowski
      6. 3. 2014
    • Akční plán BEPS: zdanění digitální ekonomiky

      Výstupem projektu iniciativy OECD zveřejněné pod názvem Base Erosion and Profit Shifting (BEPS) bude doporučení státům v patnácti oblastech, jak změnit domácí právní předpisy a mezinárodní smlouvy především v oblasti mezinárodního zdanění a převodních cen.
      Václav Baňka
      6. 3. 2014
    • Změna režimu DPH u elektronicky poskytovaných služeb, služeb rozhlasového a televizního vysílání

      Od 1. ledna 2015 by se v rámci Evropské unie měl změnit režim DPH u elektronicky poskytovaných služeb a služeb rozhlasového a televizního vysílání.
      Aleš Krempa
      6. 3. 2014
    • Koaliční smlouva očima daňového poplatníka

      Jaké daňové změny lze očekávat od nové vlády během následujícího čtyřletého volebního období? Co mohou očekávat podniky a podnikatelé, zaměstnanci a ostatní daňoví poplatníci? Bude konečně možné spolehnout se na dlouho slibovanou stabilitu daňového systému?
      Ladislav Malůšek
      24. 2. 2014
    • Nejvyšší správní soud: projekt výzkumu a vývoje je možné podat na elektronickém nosiči

      V nedávné době vydal Nejvyšší správní soud (NSS) rozsudek sp. zn. 2 Afs 24/2012-34, v němž se zabýval důkazním břemenem v případě odčitatelné položky na výzkum a vývoj podle zákona o daních z příjmů.
      Michaela Thelenová
      24. 2. 2014
    • Jiné daně v základu pro stanovení DPH pohledem Soudního dvora EU

      Soudní dvůr EU (SDEU) v jednom ze svých posledních rozhodnutí posuzoval režim portugalské daně z inzerce. Jednalo se o rozsudek ve věci TVI – Televisao Independente SA C‑618/11, C‑637/11 a C‑659/11. Závěry SDEU mají dopad na běžnou praxi v oblasti přefakturace.
      Petr Toman
      24. 2. 2014
    • Novela nařízení vlády přináší změny pro fondy kvalifikovaných investorů

      V polovině ledna schválila vláda novelu nařízení, které specifikuje podmínky obhospodařování investičních fondů stanovené zákonem o investičních společnostech a investičních fondech (ZISIF). Vedle legislativně technických úprav komplikovaného textu dochází po diskusi s odbornou veřejností i k obsahovým změnám nařízení, a to jak v oblasti standardních (tzv. UCITS fondů), tak speciálních fondů.
      Martin Kofroň
      24. 2. 2014
    • Nejistota ohledně souběhu funkce a pracovního poměru ve světle nedávné judikatury

      Nový zákon o obchodních korporacích a nový občanský zákoník přinášejí nejistotu ohledně souběhu funkce člena statutárního orgánu a pracovního poměru ke společnosti.
      Martin Kofroň
      24. 2. 2014
    • Informace GFŘ k uplatňování nároku na odpočet DPH při výrobě elektřiny ve fotovoltaických elektrárnách

      V souvislosti s nabytím účinnosti zákona o podporovaných zdrojích energie nahrazujícího zákon o podpoře výroby elektřiny z obnovitelných zdrojů energie došlo od 1. ledna 2013 ke změně v uplatňování DPH u výrobců elektřiny ve fotovoltaických elektrárnách („výrobci“), kteří si jako formu státní podpory zvolili zelený bonus.
      Aleš Krempa
      24. 2. 2014
    • Sleva na dani za umístění dítěte v předškolním zařízení již od příštího školního roku

      Vláda v demisi schválila návrh zákona o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině v obdobném znění, v jakém jej navrhovala předchozí vláda. Cílem zákona je podpořit rozvoj alternativních předškolních zařízení a vytvořit podmínky pro rychlejší návrat pečujícího rodiče do práce.
      Iva Krákorová
      24. 2. 2014
    • Obchodní rejstřík po 1. 1. 2014 a provádění zápisů do ob. rejstříku notáři: technické a časové informace

      Rekodifikace soukromého práva přináší nejen mnoho změn v právní úpravě, ale i změny ve fungování většiny veřejných seznamů, rejstříků a jiných veřejně dostupných databází. Implementace těchto změn a přizpůsobení jednotlivých informačních systémů přináší praktické problémy, nutnost využití nových formulářů či postupů a také dočasné omezení dostupnosti a problémy s funkčností těchto systémů.
      David Neveselý
      30. 1. 2014
    • Změny u daně z nemovitosti: daňové přiznání musejí nově podat i vlastníci, kteří dříve nemuseli

      Nová legislativa týkající se daně z nemovitých věcí přináší povinnost podat daňové přiznání i části vlastníků, kteří ve zdaňovaném období nemovitost ani nenabyli ani nepozbyli. Jde o vybrané skupiny poplatníků, u kterých se snižuje či zvyšuje daňová povinnost nebo se mění osoba poplatníka. Lhůta pro podání přiznání k dani z nemovitých věcí v roce 2014 vyprší v pátek 31. ledna (v případech právě probíhajících zápisů ho lze podat i později). Pro podání daňového přiznání je rozhodný stav vlastnictví nemovité věci k 1. lednu 2014.
      Vladimíra Kolaříková
      27. 1. 2014
    • Logistický trh a nový občanský zákoník aneb Kdo mlčí, souhlasí

      Oproti bývalé úpravě obsahuje nový občanský zákoník (NOZ) několik ustanovení, která jsou založena na principu „kdo mlčí, souhlasí“ a je nutné jim věnovat zvýšenou pozornost, neboť mohou být zásadní pro určení skutečného obsahu smluvního vztahu.
      Zdeněk Soudný
      16. 1. 2014
    • Vybrané změny související s rekodifikací soukromého práva

      Dne 1. ledna 2014 nabyl účinnosti zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „NOZ“), a zákon č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích (dále jen „ZOK“). Tyto nové předpisy představují největší změny soukromého práva za posledních dvacet let, což výrazně ovlivní každodenní život obchodních společností. Je proto nezbytné učinit ve vybraných oblastech kroky, které budou nastolené změny reflektovat.
      CÍSAŘ
      12. 1. 2014
    • Vyjádření Nejvyššího správního soudu k posuzování převodních cen mezi spojenými osobami

      V nedávném rozsudku sp. zn. 7 Afs 86/2013 se Nejvyšší správní soud (NSS) zabýval důkazním břemenem v případě stanovení ceny obvyklé podle zákona o daních z příjmů.
      Daniel Szmaragowski
      10. 1. 2014
    • Smluvní pokuta a další „překvapivá“ ustanovení v obchodních podmínkách podnikatelů

      Nový občanský zákoník (NOZ) zasáhl od 1. ledna 2014 i do používání obchodních podmínek. Nová úprava stále obecně připouští, aby se část obsahu smlouvy určila odkazem na obchodní podmínky. Ty ovšem musí být připojeny k nabídce smlouvy anebo druhé straně prokazatelně známy.
      Martin Kofroň
      10. 1. 2014
    • Nové vyjádření GFŘ k institutu nespolehlivého plátce

      Generální finanční ředitelství (GFŘ) modifikovalo informace k aplikaci § 106a zákona o DPH týkající se právního institutu nespolehlivého plátce vydané GFŘ počátkem roku 2013.
      Aleš Krempa
      10. 1. 2014
    • Úprava účetní vyhlášky v návaznosti na rekodifikaci občanského práva

      Novela účetní vyhlášky pro podnikatele (500/2002 Sb.) vyšla ve Sbírce zákonů pod č. 467/2013 Sb. a je účinná od 1. ledna 2014. V prvé řadě reaguje na terminologii nového občanského práva. Mimoto musela zohlednit skutečnost, že od 1. ledna 2014 se stavby v případě jediného vlastníka stávají součástí pozemku.
      Michaela Thelenová
      10. 1. 2014
    • Změny, které musí zaměstnavatelé zohlednit v roce 2014

      Jde o změny týkající se oblasti daně z příjmů fyzických osob, sociálního a zdravotního pojištění, pracovněprávní oblasti a výjimky z elektronické komunikace s ČSSZ.
      Iva Krákorová
      10. 1. 2014
    • Povinnost podat přiznání k dani z nemovitých věcí v roce 2014

      Generální finanční ředitelství publikovalo na svých stránkách přehled změn v oblasti daně z nemovitých věcí v roce 2014. Upozorňujeme zejména na to, že některé změny znamenají pro poplatníky povinnost podat v roce 2014 daňové přiznání, ačkoliv žádnou nemovitost nenabyli ani nepozbyli. V určitých případech se jejich daňová povinnost dokonce snižuje.
      Michaela Thelenová
      10. 1. 2014
    • Bankovní smlouvy podle nového občanského zákoníku musí pochopit i tzv. osoba průměrného rozumu

      Srozumitelnost, žádné překvapivé informace drobným písmem a možnost vypovědět smlouvu při změnách všeobecných podmínek. Tyto tři hlavní změny přináší nový občanský zákoník v oblasti bankovních smluv. Klienti tím získají větší ochranu proti nekalým praktikám, tvrdí odborníci z finančně poradenské společnosti DataLife.
      Roman Kleibl
      3. 1. 2014
    • Regulace předváděcích akcí přispěje i k omezení neseriózního financování

      Odborníci z finančních institucí, veřejné správy a neziskových organizací sdružení v Platformě pro odpovědné finance přivítali, že Parlament ČR v obou komorách zcela jednoznačně schválil návrh novely zákona o ochraně spotřebitele, která má čelit nekalým obchodním praktikám na předváděcích akcích organizovaných k prodeji zboží a služeb.
      Jiří Pulz
      29. 12. 2013
    • Novinky ve zdaňování zaměstnanců, na které by se měli zaměstnavatelé od roku 2014 připravit

      U dohod o provedení práce se zvyšuje limit pro uplatnění konečné srážkové daně z pěti na deset tisíc korun. Dále dochází k osvobození od daně u příjmů za práci učňů a studentů v rámci praxe. Mění se také maximální roční vyměřovací základ pro pojistné na sociální pojištění.
      Vladimíra Kolaříková
      19. 12. 2013
    • Dodání a nájem vybraných nemovitých věcí

      GFŘ vydalo informaci k uplatňování DPH u dodání a nájmu vybraných nemovitých věcí po 1. lednu 2014. Shrnuje v ní režim aplikace osvobození a doplňuje novelu zákona o DPH tam, kde potřebná zákonná úprava absentuje a kde proto bylo nezbytné ujednotit aplikační praxi právě touto formou. Informace je nicméně v určitých oblastech v rozporu se zněním samotného zákona o DPH a může tak způsobovat problémy těm plátcům, kteří se jí budou bezvýhradně řídit.
      redakce
      14. 12. 2013
    • Posuzování institutu nespolehlivého plátce

      Generální finanční ředitelství (GFŘ) doplnilo informaci k posuzování institutu nespolehlivého plátce.
      redakce
      14. 12. 2013
    • Povinná daň pro živnostníky by byla plošným trestem za neschopnost správně hospodařit

      Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) reaguje na diskuse ve vznikající vládní koalici ohledně zavedení minimální daně pro podnikatele.
      Karel Havlíček
      11. 12. 2013
    121–150 / 704
    První strana Předchozí strana 2 3 4 5 6 7 8 Následující strana Poslední strana

    Krátce

    • 7. 7.  Průmyslová produkce v květnu vzrostla o 2,2 %, zakázky o 5 %. Experti však varují před skrytými riziky

      Průmyslová produkce v květnu meziročně reálně vzrostla o 2,2 %. Meziměsíčně byla nižší o 1,6 %. Hodnota nových zakázek meziročně vzrostla o 5,0 %.

      Ačkoliv oficiální statistiky za duben ukazují na mírný meziroční růst průmyslové produkce, je to růst spíše kosmetický a reálná kondice českého průmyslu je složitější. Procento  nesplácených úvěrů je sice nyní historicky nízké, na úrovni ani ne 2 %, v oblasti restrukturalizací ale vidíme problémy často dříve, než se to projeví ve statistikách. 

      "Řada krizového financování totiž už dnes probíhá alternativně mimo bankovní sektor. Navíc jsme velmi silně navázáni na ekonomický vývoj Německa, kde už dnes vidíme celou řadu problémů a kde průmyslová produkce zde aktuálně klesá, primárně v automobilovém průmyslu. Naše restrukturalizační týmy v Německu přitom mají už dnes vyprodané kapacity a víme, že problémy Německa nás zpravidla neminou zhruba s ročním zpožděním," dodává partner PwC a expert na restrukturalizace Petr Smutný s tím, že nejen u nás, ale v celé Evropě jsou dlouhodobě ve špatné kondici také ocelářství a další energeticky náročná odvětví, kde Evropa logicky nemůže konkurovat z pohledu energií výrazně levnějším lokalitám, ať už Blízkému východu nebo USA.

    • 4. 7.  Inflace v Česku dosáhla vrcholu, mírné zklidnění je očekáváno ve druhé polovině roku

      Podle dnešního odhadu Českého statistického úřadu inflace v červnu meziměsíčně vzrostla o 0,3 %, což je mírně nad tržním odhadem, který činil 0,2 %. Meziročně se inflace zvýšila z 2,4 % na 2,9 %, a to v souladu s mediánovým odhadem trhu. „Nejvíce vzrostly ceny ve službách (+0,5 %), což pravděpodobně souvisí se sezonním růstem cen dovolených. Ceny potravin, alkoholu, tabáku i zboží vzrostly jen o 0,1 % a ceny energií se oproti květnu nezměnily,“ uvádí analytik Raiffeisenbank Martin Kron.

      Rychlý nárůst inflace z dubnových 1,8 % na téměř 3 % (horní hranice tolerančního pásma ČNB) se může jevit jako nepříjemný. „Domníváme se však, že letošní lokální maximum bylo právě dosaženo a ve druhém pololetí inflace opět zamíří blíže ke 2 %,“ dodává Kron. ČNB v květnové prognóze předpokládala inflaci na úrovni 2,8 %, takže odchylka je minimální.

      Výzvou zůstává jádrová inflace, která podle očekávání zrychlila z 2,8 % na přibližně 3 % (přesné údaje budou zveřejněny příští týden). „Pokles jádrové inflace bude pravděpodobně velmi pozvolný, což je hlavní důvod, proč bankovní rada ČNB letos pravděpodobně sazby nesníží,“ uzavírá Kron.

    • 3. 7.  Rovné šance, udržitelnost, seniorní talenty. Nová HR ředitelka Schneider Electric přináší jasné priority

      Od června 2025 je novou ředitelkou lidských zdrojů společnosti Schneider Electric pro Českou republiku Pavla Frindtová. Ze své pozice bude zodpovídat za strategické řízení HR agendy, rozvoj zaměstnanců a podporu firemní kultury založené na hodnotách diverzity, inkluze a udržitelnosti, zaměří se také na práci se seniorními talenty, jejichž podíl na trhu práce bude v příštích letech dále narůstat. Součástí její agendy bude i naplňování cílů programu Global Pay Equity, který usiluje o dlouhodobé odstranění rozdílů v odměňování mužů a žen. Schneider Electric se k této iniciativě připojil již v roce 2014, v České republice byl program spuštěn o tři roky později.

      Do Schneider Electric přichází Pavla Frindtová s bohatými zkušenostmi z oblasti HR, které získala v předních telekomunikačních a technologických společnostech. Před svým nástupem působila jako Senior HR Business Partner ve společnosti T-Mobile, kde se zaměřovala na oblast IT a technologií. HR manažerskou pozici dříve zastávala také v technologické společnosti ABB a ve firmě Altran, což je přední český poskytovatel vývojových služeb pro automobilový průmysl.

    • 2. 7.  Ondřej Hák přebírá vedení Raiffeisen stavební spořitelny po Pavlu Čejkovi

      Od 1. července 2025 se novým výkonným ředitelem Raiffeisen stavební spořitelny stává Ondřej Hák, který přebírá roli po Pavlu Čejkovi. Tato změna potvrzuje dlouhodobou strategii skupiny Raiffeisen těsněji propojit bankovní a stavební služby a posílit v oblasti financování bydlení.

      Ondřej Hák působí ve skupině Raiffeisen tři roky, během nichž řídil transformaci retailového úvěrového segmentu a vedl hypoteční byznys. Nyní se ujímá vedení celé stavební spořitelny s cílem ještě více integrovat její činnost s bankovními službami a nabídnout klientům jednotné a srozumitelné řešení v oblasti bydlení. V nejbližší době se chce Hák zaměřit na sjednocení nabídky v oblasti bydlení a rozvoj dotačního poradenství. Zároveň chce posílit roli skupiny Raiffeisen jako důvěryhodného partnera pro dlouhodobé financování a posunout stavební spořitelnu do další etapy růstu.

    • 1. 7.  Český průmysl se po třech letech vynořil z recese. PMI hlásí růst, firmy ale zůstávají obezřetné

      Index nákupních manažerů PMI v českém průmyslu se poprvé po třech letech dostal na magickou hranici oddělující expanzi od recese, když se v červnu zvýšil ze 48 bodů na 50,2 bodu. Je to jistě dobrá zpráva, zvlášť když je podpořená informacemi o zvyšováním výroby i mírným růstem zakázek.

      „Hlavním důvodem až nečekaně velkého zlepšení je kromě vyšší produkce i optimismus mezi podnikateli. Věří v další růst zakázek a celkové zlepšení situace v tomto největším tuzemském odvětví. A to je možná tak trochu i kamenem úrazu. Je otázkou, nakolik se jejich víra s ohledem na klesající konkurenceschopnost naplní,“ komentuje aktuální data hlavní ekonom Banky Creditas Petr Dufek s tím, že rozhodně nepřekvapuje, že i tak firmy zůstávají dál obezřetné a racionalizují, propouštějí, efektivněji řídí zásoby i cash-flow. K opravdovému boomu však potřebují více zahraničních objednávek, které zajistí prosperitu více než víra v lepší budoucnost.

      V každém případě to vypadá, že druhý kvartál byl pro průmysl pozitivnějším obdobím, a proto by si za celý letošní rok mohl podle Dufka připsat nárůst okolo 1,5 procenta, i když ve vzduchu stále visí riziko obchodní války, které může snížit pouze efektivní vyjednávání bruselských úředníků v USA.

    Další krátké zprávy

    SPECIÁLNÍ PROJEKTY

    • CFO pod lupou: Pavel Hofrichter, výkonný ředitel společnosti ČMIS

      CFO pod lupou: Pavel Hofrichter, výkonný ředitel společnosti ČMIS

    • CFO pod lupou: Zuzana Hofová, CFO, OKsystem

      CFO pod lupou: Zuzana Hofová, CFO, OKsystem

    • CFO pod lupou: Jan Rosenberg, MoroSystems

      CFO pod lupou: Jan Rosenberg, MoroSystems

    TOP 100 ICT společností 2025 tabulky

    Inovovaná tabulka TOP 100 ICT společností 2025 se správnými údaji

    Doporučujeme

    • Úprava dat v tabulkách TOP 100 ICT společností 2025

      Úprava dat v tabulkách TOP 100 ICT společností 2025

    • Účetnictví budoucnosti? Jak AI a digitalizace mění roli CFO a jejich týmů

      Účetnictví budoucnosti? Jak AI a digitalizace mění roli CFO a jejich týmů

    • Když umělá inteligence lže, jsou důvěra a ochranná opatření ještě důležitější

      Když umělá inteligence lže, jsou důvěra a ochranná opatření ještě důležitější


    Analýzy

    • Globální vlna bankrotů dosahuje 12letého maxima. Firmy čelí tlakům inflace, vysokých sazeb a změně chování zákazníků

      Globální vlna bankrotů dosahuje 12letého maxima. Firmy čelí tlakům inflace, vysokých sazeb a změně chování zákazníků

    • Když umělá inteligence lže, jsou důvěra a ochranná opatření ještě důležitější

      Když umělá inteligence lže, jsou důvěra a ochranná opatření ještě důležitější

    • Strach, chamtivost a volatilita: Co bude hýbat náladou na trhu v roce 2025?

      Strach, chamtivost a volatilita: Co bude hýbat náladou na trhu v roce 2025?

    • Tržby českých podnikatelů a malých firem vzrostly v posledních sedmi letech o téměř 44 %

      Tržby českých podnikatelů a malých firem vzrostly v posledních sedmi letech o téměř 44 %

    • Znamená Trumpova anti-ESG politika konec trendu udržitelných společností?

      Znamená Trumpova anti-ESG politika konec trendu udržitelných společností?


    Dále u nás najdete

    Takto vypadá nejrychlejší superpočítač planety

    Netflix spustil umělé přidávání filmového zrna, umožňuje to kodek AV1

    Zájem o nemovitostní fondy roste. Jakou mají výkonnost?

    Jste lepší než Kluci z Prahy?

    Po škole do zahraničí na brigádu. Jak to bude se zdravotkem?

    Kardiakům vadí příliš silná klimatizace

    Lidé se selháním srdce snáze najdou doktora

    České dráhy jako jedny z prvních na světě testují Starlink

    AI vyhledávání likviduje weby, které ho živí

    Jak by měl začít s běháním člověk, který není v dobré kondici?

    Takto vypadá obnažený AI superčip od Nvidie

    Násilné počítačové hry jako zdroj násilného chování?

    Těhotenská cukrovka může poškodit srdce dítěte

    Svrab se projevuje nočním svěděním a pupínky mezi prsty

    Editorial: Vychází letní speciál Channeltrends

    Většina Čechů a Slováků AI nepoužívá. Bojí se podvodů

    Z kopřivy můžete uvařit špenát či čaj, vyzkoušejte tyhle recepty

    Odvar z vrbové kůry se užíval proti horečce

    Microsoft v Česku spouští plán pro AI, investuje miliony do vzdělávání

    Málokdo ví, že bakterie v mase zničí nejméně pět minut na grilu

    • CFOtrends.cz do mailu
    • Podmínky užívání
    • RSS exporty
    • Kontakt
    Byznys:
    Podnikatel.cz Euro.cz Businesscenter.podnikatel.cz
    Finance:
    Měšec.cz Finance.cz
    IT:
    Lupa.cz Root.cz Cnews.cz Zdroják.cz
    Zdraví:
    Vitalia.cz Zdraví.euro.cz
    Software:
    Slunečnice.cz Stahuj.cz SW.cz Můjsoubor.cz Stáhnu.cz
    Zájmy:
    Edna.cz Autobible.euro.cz Rodičov.cz Videačesky.cz Hryprodívky.cz Raketka.cz Nasvah.cz
    B2B:
    Computertrends.cz CIOtrends.cz Channeltrends.cz CFOtrends.cz
    Odborné akce:
    Tuesday.cz

     

    • O společnosti
    • Inzerce
    • Kariéra
    • Kontakty
    • Osobní údaje
    • Nastavení soukromí
    Copyright © 1997 – 2025 Internet Info, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.