CFOworld.cz Informační servis pro finanční ředitele
  • Analýzy
  • Legislativa
  • Finanční služby
  • Rozhovory
  • Komentáře
  • Digitální trafika
  • Evropa a svět
  • Trendy
  • Ostatní
    • Hledat
    CFOtrends  »  Témata  »  Německo

    Německo

    31–60 / 75
    První strana Předchozí strana 1 2 3 Následující strana Poslední strana
    • Polsko nahradilo Česko v nejvyšší oblibě u německých investorů

      Ilustrační obrázek
      Pro německé firmy bude zásadním kritériem pro investování jak se jednotlivé země vypořádají s hrozícím nedostatkem odborných pracovních sil a zda budou ochotny reformovat systém vzdělávání.
      Adéla Jurečková
      5. 6. 2013
    • Klesá vládní podpora i předpokládané prodeje elektromobilů

      Hlavními výzvami pro elektromobilitu zůstávají bezpečnost baterií a zlepšení infrastruktury; Japonsko a Jižní Korea mají nejsofistikovanější technologii, ovšem poměr ceny a výkonu se zlepšuje v Německu.
      Milan Deutsch
      5. 6. 2013

    • Francie a Německo: vzdalující se světy v názorech na budoucnost eurozóny

      Každý pátý francouzský byznysmen uvedl, že přistoupení země k euru byla chyba, což je nejvyšší podíl těchto odpovědí v rámci celé eurozóny; v Německu takto odpovědělo jen 7 % tázaných.
      Tomáš Hečko
      16. 5. 2013
    • Německé podniky stále hodnotí ČR jako nejatraktivnější zemi v regionu CEE

      Naopak investiční atraktivita Číny, která byla do průzkumu ČNOPK zařazena pro srovnání, v porovnání s rokem 2012 poněkud klesla. Rychlý odliv německých podniků z ČR do jihovýchodní Asie tedy v dohledné době zřejmě nehrozí.
      Adéla Jurečková
      10. 4. 2013
    • Slovo do pranice: Jsou vklady v bankách v bezpečí?

      Na Kypru to zřejmě odnesou jen velcí hráči. Až se bude zachraňovat Španělsko či další země, bude potřeba mnohem větší obnos. Pak může dojít i na drobné střadatele.
      Michal Sýkora
      26. 3. 2013
    • Průmysl v lednu vyrobil meziročně o patnáct miliard korun méně

      Jediné optimistické v dnes zveřejněných datech ČSÚ o lednovém průmyslové výrobě je to, že meziročně produkce klesla reálně pouze o 4,1 % a ve srovnání s prosincem zůstala průmyslová produkce na stejné úrovni. V přepočtu tak průmysl v ČR vyrobil o zhruba 15 miliard korun méně než před rokem.
      Milan Mostýn
      15. 3. 2013
    • Trh private equity letos s optimismem: nejlépe na tom budou farmacie, maloobchod a energetika

      Ilustrační obrázek
      Nejrychlejší růst by měl být v Německu a Skandinávii, naopak ve Španělsku, Portugalsku, Itálii, Francii a Řecku se očekává mírný pokles. Většina transakcí bude střední velikosti, tedy do 250 milionů eur, větší transakce budou spíše výjimkou.
      Milan Deutsch
      4. 3. 2013
    • ČR si v žebříčku světové konkurenceschopnosti v následujících pěti letech mírně pohorší

      Podle nové studie Deloitte s názvem Index světové konkurenceschopnosti ve výrobě pro rok 2013 je nejkonkurenčnějším výrobním státem světa v současnosti i v horizontu dalších pěti let opět Čína. Na druhé a třetí příčce se umístilo Německo a USA, podle průzkumu se však pozice obou států za pět let zhorší.
      redakce
      28. 2. 2013
    • Rok 2013 rozhýbe globální trh obnovitelných zdrojů

      Pět z deseti zemí, od kterých se čeká největší objem investic do obnovitelných zdrojů, se nachází v Asii; 43 procent respondentů označilo Čínu jako nového globálního hráče; nejvíce investic se očekává v USA, z evropských zemí pak v Německu.
      Lucie Neubergová
      16. 1. 2013
    • Konjunkturální průzkum: Oživení zřejmě vbrzku nepřijde

      Souhrnný indikátor důvěry v českou ekonomiku se v prosinci nepatrně zvýšil. Zareagoval tak s měsíčním zpožděním na mírný růst indikátorů v Německu, Polsku a Rakousku, kde předtím důvěra v trendu klesala, stejně jako v ČR, už od jarních měsíců. Jde o obrat nebo jen o jemné zavlnění?
      Drahomíra Dubská
      27. 12. 2012
    • Tuzemští investoři se v zahraničí nejvíce zajímají o energetiku

      Ilustrační obrázek
      České firmy v zahraničí nejčastěji investují do energetiky a potravinářství, nejvyhledávanější zemí je Slovensko a Německo. Ukázala to studie TPA Horwath, která zkoumala investice českých společností do zahraničních entit v období od roku 2005 do prvního pololetí 2012 a uskutečněné fúze a akvizice v regionu střední a východní Evropy.
      Marcela Štefcová
      24. 11. 2012
    • Německé firmy zaplatí třetinu faktur pozdě, čeští exportéři ať jsou ve střehu

      Z průzkumu mezinárodní inkasní agentury EOS KSI vyplývá, že zhoršení platební morálky postihlo i nejvýznamnější české exportní destinace. Třetina českých exportérů by si měla dát pozor na platby od německých firem: 27 % jejich plateb přichází pozdě. S pozdní platbou je třeba počítat také u 34 % faktur v Polsku a 30 % faktur na Slovensku. Díky tomu v ČR vzrostl zájem o vymáhání pohledávek ze zahraničí o více než třetinu.
      Vladimír Vachel
      8. 11. 2012
    • Ceny energií jsou vražedným nožem vetknutým do průmyslu

      Ceny energií, představující zhruba 35 procent nákladů, silně dopadají na tuzemský chemický průmysl. „Ve srovnání s Německem platí naše podniky dvakrát více,“ uvedl Ladislav Novák, ředitel Svazu chemického průmyslu.
      Milan Mostýn
      25. 10. 2012
    • Oživení tuzemské ekonomiky nastane v roce 2013, porosteme pak rychleji než EMU

      Na otázku redakce CFO worldu, zda se při negativním hodnocení chabého spotřebitelského apetitu v ČR zohledňuje možnost, že v příhraničních oblastech nakupují lidé za hranicemi v Německu, Rakousku nebo Polsku, kde jsou potraviny i jiné zboží levnější a kvalitnější, a tím klesají tržby, odpověděl Luděk Niedermayer, že pro tuto domněnku nic nesvědčí, protože zhruba v té míře, v jaké klesají příslušné nákupy, rostou úspory obyvatelstva.
      Zbyněk Hutar
      10. 10. 2012
    • Průmysl: Zasáhne nás ochabující evropská poptávka po automobilech?

      Český průmysl v srpnu oslabil i kvůli poklesu produkce automobilů. Automobilkám se může ztenčit také zásoba práce – objednávky ze zahraničí i nové zakázky z tuzemska poklesly výrazněji než za průmysl jako celek.
      Drahomíra Dubská
      9. 10. 2012
    • Petr Koblic, Burza cenných papírů: Naše země je takové malé fungující Německo

      „Drtivá většina tuzemského průmyslu není pohříchu v českých rukou. Bohužel neproběhla penzijní reforma, která dovedla zásadní podíly ve velkých firmách do vlastnictví velkých penzijních fondů, kde by měli uloženy peníze budoucí čeští důchodci. To by samozřejmě vytvářelo žádoucí sebeidentifikaci s českým průmyslem," říká v rozhovoru Petr Koblic, generální ředitel Burzy cenných papírů Praha.
      Světla Prokešová
      4. 10. 2012
    • Miroslav Zámečník, NERV: Diskutujme o dánském modelu flexikurity

      Ekonomický expert a člen Národní ekonomické rady vlády Miroslav Zámečník se zamýšlí nad kvadraturou kruhu s dvanácti hvězdami, tj. nad zastřenými plány přípravy transferové eurounie. A hledá pozitivní východiska pro naši zemi.
      Zbyněk Hutar
      3. 10. 2012
    • Průmysl v červenci – opatrně příznivá zpráva

      Průmyslová produkce v červenci meziročně vzrostla reálně o 4,2 %. Ve srovnání s předchozím měsícem byla po vyloučení sezónních vlivů vyšší o 1,1 %. Hodnota nových zakázek meziročně vzrostla o 16 %. Výsledky jsou tak jednou z mála příznivých zpráv posledních dnů.
      Milan Mostýn
      6. 9. 2012
    • Tajemství úspěchu start-up firem odhaleno: honba za snem a dostatek financí rozhodují

      Ilustrační obrázek
      Jak ve vyspělých, tak v rozvíjejících se ekonomikách mají tzv. start-up firmy silný potenciál stát se navzdory recesi motory ekonomického růstu. V zemích BRICS (Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jihoafrická republika) totiž měly vysoce růstové malé a střední firmy za poslední rok průměrný obrat 4,13 milionu dolarů a od svého vzniku mediánové tempo růstu 453 procent. Oproti tomu rostly evropské společnosti tempem 100 % až 150 %; v Německu činil jejich průměrný obrat 2,99 milionu dolarů, zatímco ve Francii 1,6 milionu dolarů.
      Vítězslav Horák
      29. 8. 2012
    • Jan Mládek: Aby odvrátily run, brzdí španělské banky elektronické platby

      Španělské banky se narozdíl od řeckých všemožně snaží úniku peněz zabránit – brzdí elektronické převody do Německa a hledají další záminky, jak odsátí eur zpomalit. Podle stínového ministra financí Jana Mládka jde o skrytý run na banky.
      Zbyněk Hutar
      14. 6. 2012
    • Držte si kloboučky, asi pojedeme z kopečka: HDP klesl v prvním čtvrtletí o procento

      „Výsledky tempa růstu HDP za první čtvrtletí přinesly překvapení i pro nás. Může sice dojít k mírné revizi těchto předběžných dat, ale hlavní tendence je zřejmá. Současná ekonomická situace a kondice české ekonomiky je velmi slabá a již třetí…
      Milan Mostýn
      15. 5. 2012
    • Průmysl roste jen slabě, tuzemské zakázky začaly bobtnat

      Výsledky průmyslové produkce za leden svědčí o mírně klesající tendenci průmyslu v posledních měsících. Po očištění od sezónních vlivů klesla produkce ve srovnání s prosincem loňského roku o 0,6 procenta.
      Milan Mostýn
      14. 3. 2012
    • Bernard Bauer, ČNOPK: zájemců o němčinu ubývá, což je z hlediska ekonomiky a trhu práce nelogické

      Ilustrační obrázek
      „V ČR působí více než 4000 německých firem, které společně s 2000 rakouských a stovkami švýcarských podniků vytvářejí hodně přes sto tisíc pracovních míst,“ říká Bernard Bauer, výkonný člen představenstva Česko-německé obchodní a průmyslové komory (ČNOPK).
      Zbyněk Hutar
      22. 2. 2012
    • HDP: bude obchodní bilance krabičkou poslední záchrany?

      Bleskový odhad HDP za čtvrté čtvrtletí loňského roku se ještě může změnit, ale pokud u jeho tempa proti třetímu čtvrtletí zůstane záporné znaménko, ocitla se již Česká republika v technické recesi. Jde o překvapení?
      Drahomíra Dubská
      15. 2. 2012
    • Michal Veselý, KUPEG: Největší neznámou je bankovní sektor

      Ilustrační obrázek
      "Reálná ekonomika šlape,“ říká Michal Veselý, generální ředitel společnosti KUPEG úvěrová pojišťovna, a.s. v druhé části rozhovoru (1. část 10. 2.): „Pokud banky nezastaví úvěrování, nemuseli bychom dopadnout špatně.“
      Světlana Rysková
      13. 2. 2012
    • Investiční klima v Evropě se stále zhoršuje

      Ilustrační obrázek
      Nejpříznivější investiční klima v Evropě má Německo, následované Švýcarskem, Norskem a Švédskem.
      Petra Štěpánová
      11. 1. 2012
    • Luděk Niedermayer: Německo je v roli zákazníka a náš zákazník, náš pán

      Zatímco Němci alternativní dodavatele spolehlivě najdou, my si nemůžeme vybírat, komu dodáváme. ACCA a Czech CFA Society diskutovaly o dluhové krizi a výhledech Česka.
      Vítězslav Horák
      3. 11. 2011
    • Investoři sází na Německo: oživení trhu s private equity

      V porovnání s předchozím rokem vzrostl u našich nejdůležitějších sousedů díky hospodářskému růstu v prvním pololetí roku 2011 počet nákupů firem – o miliardové obchody se sice nejednalo, ale celkové množství investic se zvýšilo.
      Rebecca Fischer
      16. 8. 2011
    • Průmysl nadále táhne českou ekonomiku

      Lednová statistická čísla opět potvrdila zlepšující se kondici tuzemského průmyslu, který se podílí zhruba 30 procenty na českém HDP. Průmyslová produkce meziročně vzrostla reálně o 16,9 procenta. „Očekávání vývoje průmyslu byla sice poměrně…
      Milan Mostýn
      11. 3. 2011
    • Pro Česko je dobré, že nemá euro

      „Německo v roce 2011 překoná celou eurozónu a vykáže růst HDP na úrovni 2,3 %. Proto hlavním tahounem růstu v ČR by měl být i nadále export,“ říká v rozhovoru Mads Koefoed, makroekonomický stratég SAXO Bank.
      Světlana Rysková
      26. 1. 2011
    31–60 / 75
    První strana Předchozí strana 1 2 3 Následující strana Poslední strana

    Krátce

    • 7. 7.  Průmyslová produkce v květnu vzrostla o 2,2 %, zakázky o 5 %. Experti však varují před skrytými riziky

      Průmyslová produkce v květnu meziročně reálně vzrostla o 2,2 %. Meziměsíčně byla nižší o 1,6 %. Hodnota nových zakázek meziročně vzrostla o 5,0 %.

      Ačkoliv oficiální statistiky za duben ukazují na mírný meziroční růst průmyslové produkce, je to růst spíše kosmetický a reálná kondice českého průmyslu je složitější. Procento  nesplácených úvěrů je sice nyní historicky nízké, na úrovni ani ne 2 %, v oblasti restrukturalizací ale vidíme problémy často dříve, než se to projeví ve statistikách. 

      "Řada krizového financování totiž už dnes probíhá alternativně mimo bankovní sektor. Navíc jsme velmi silně navázáni na ekonomický vývoj Německa, kde už dnes vidíme celou řadu problémů a kde průmyslová produkce zde aktuálně klesá, primárně v automobilovém průmyslu. Naše restrukturalizační týmy v Německu přitom mají už dnes vyprodané kapacity a víme, že problémy Německa nás zpravidla neminou zhruba s ročním zpožděním," dodává partner PwC a expert na restrukturalizace Petr Smutný s tím, že nejen u nás, ale v celé Evropě jsou dlouhodobě ve špatné kondici také ocelářství a další energeticky náročná odvětví, kde Evropa logicky nemůže konkurovat z pohledu energií výrazně levnějším lokalitám, ať už Blízkému východu nebo USA.

    • 4. 7.  Inflace v Česku dosáhla vrcholu, mírné zklidnění je očekáváno ve druhé polovině roku

      Podle dnešního odhadu Českého statistického úřadu inflace v červnu meziměsíčně vzrostla o 0,3 %, což je mírně nad tržním odhadem, který činil 0,2 %. Meziročně se inflace zvýšila z 2,4 % na 2,9 %, a to v souladu s mediánovým odhadem trhu. „Nejvíce vzrostly ceny ve službách (+0,5 %), což pravděpodobně souvisí se sezonním růstem cen dovolených. Ceny potravin, alkoholu, tabáku i zboží vzrostly jen o 0,1 % a ceny energií se oproti květnu nezměnily,“ uvádí analytik Raiffeisenbank Martin Kron.

      Rychlý nárůst inflace z dubnových 1,8 % na téměř 3 % (horní hranice tolerančního pásma ČNB) se může jevit jako nepříjemný. „Domníváme se však, že letošní lokální maximum bylo právě dosaženo a ve druhém pololetí inflace opět zamíří blíže ke 2 %,“ dodává Kron. ČNB v květnové prognóze předpokládala inflaci na úrovni 2,8 %, takže odchylka je minimální.

      Výzvou zůstává jádrová inflace, která podle očekávání zrychlila z 2,8 % na přibližně 3 % (přesné údaje budou zveřejněny příští týden). „Pokles jádrové inflace bude pravděpodobně velmi pozvolný, což je hlavní důvod, proč bankovní rada ČNB letos pravděpodobně sazby nesníží,“ uzavírá Kron.

    • 3. 7.  Rovné šance, udržitelnost, seniorní talenty. Nová HR ředitelka Schneider Electric přináší jasné priority

      Od června 2025 je novou ředitelkou lidských zdrojů společnosti Schneider Electric pro Českou republiku Pavla Frindtová. Ze své pozice bude zodpovídat za strategické řízení HR agendy, rozvoj zaměstnanců a podporu firemní kultury založené na hodnotách diverzity, inkluze a udržitelnosti, zaměří se také na práci se seniorními talenty, jejichž podíl na trhu práce bude v příštích letech dále narůstat. Součástí její agendy bude i naplňování cílů programu Global Pay Equity, který usiluje o dlouhodobé odstranění rozdílů v odměňování mužů a žen. Schneider Electric se k této iniciativě připojil již v roce 2014, v České republice byl program spuštěn o tři roky později.

      Do Schneider Electric přichází Pavla Frindtová s bohatými zkušenostmi z oblasti HR, které získala v předních telekomunikačních a technologických společnostech. Před svým nástupem působila jako Senior HR Business Partner ve společnosti T-Mobile, kde se zaměřovala na oblast IT a technologií. HR manažerskou pozici dříve zastávala také v technologické společnosti ABB a ve firmě Altran, což je přední český poskytovatel vývojových služeb pro automobilový průmysl.

    • 2. 7.  Ondřej Hák přebírá vedení Raiffeisen stavební spořitelny po Pavlu Čejkovi

      Od 1. července 2025 se novým výkonným ředitelem Raiffeisen stavební spořitelny stává Ondřej Hák, který přebírá roli po Pavlu Čejkovi. Tato změna potvrzuje dlouhodobou strategii skupiny Raiffeisen těsněji propojit bankovní a stavební služby a posílit v oblasti financování bydlení.

      Ondřej Hák působí ve skupině Raiffeisen tři roky, během nichž řídil transformaci retailového úvěrového segmentu a vedl hypoteční byznys. Nyní se ujímá vedení celé stavební spořitelny s cílem ještě více integrovat její činnost s bankovními službami a nabídnout klientům jednotné a srozumitelné řešení v oblasti bydlení. V nejbližší době se chce Hák zaměřit na sjednocení nabídky v oblasti bydlení a rozvoj dotačního poradenství. Zároveň chce posílit roli skupiny Raiffeisen jako důvěryhodného partnera pro dlouhodobé financování a posunout stavební spořitelnu do další etapy růstu.

    • 1. 7.  Český průmysl se po třech letech vynořil z recese. PMI hlásí růst, firmy ale zůstávají obezřetné

      Index nákupních manažerů PMI v českém průmyslu se poprvé po třech letech dostal na magickou hranici oddělující expanzi od recese, když se v červnu zvýšil ze 48 bodů na 50,2 bodu. Je to jistě dobrá zpráva, zvlášť když je podpořená informacemi o zvyšováním výroby i mírným růstem zakázek.

      „Hlavním důvodem až nečekaně velkého zlepšení je kromě vyšší produkce i optimismus mezi podnikateli. Věří v další růst zakázek a celkové zlepšení situace v tomto největším tuzemském odvětví. A to je možná tak trochu i kamenem úrazu. Je otázkou, nakolik se jejich víra s ohledem na klesající konkurenceschopnost naplní,“ komentuje aktuální data hlavní ekonom Banky Creditas Petr Dufek s tím, že rozhodně nepřekvapuje, že i tak firmy zůstávají dál obezřetné a racionalizují, propouštějí, efektivněji řídí zásoby i cash-flow. K opravdovému boomu však potřebují více zahraničních objednávek, které zajistí prosperitu více než víra v lepší budoucnost.

      V každém případě to vypadá, že druhý kvartál byl pro průmysl pozitivnějším obdobím, a proto by si za celý letošní rok mohl podle Dufka připsat nárůst okolo 1,5 procenta, i když ve vzduchu stále visí riziko obchodní války, které může snížit pouze efektivní vyjednávání bruselských úředníků v USA.

    Další krátké zprávy

    SPECIÁLNÍ PROJEKTY

    • CFO pod lupou: Pavel Hofrichter, výkonný ředitel společnosti ČMIS

      CFO pod lupou: Pavel Hofrichter, výkonný ředitel společnosti ČMIS

    • CFO pod lupou: Zuzana Hofová, CFO, OKsystem

      CFO pod lupou: Zuzana Hofová, CFO, OKsystem

    • CFO pod lupou: Jan Rosenberg, MoroSystems

      CFO pod lupou: Jan Rosenberg, MoroSystems

    TOP 100 ICT společností 2025 tabulky

    Inovovaná tabulka TOP 100 ICT společností 2025 se správnými údaji

    Doporučujeme

    • Úprava dat v tabulkách TOP 100 ICT společností 2025

      Úprava dat v tabulkách TOP 100 ICT společností 2025

    • Účetnictví budoucnosti? Jak AI a digitalizace mění roli CFO a jejich týmů

      Účetnictví budoucnosti? Jak AI a digitalizace mění roli CFO a jejich týmů

    • Když umělá inteligence lže, jsou důvěra a ochranná opatření ještě důležitější

      Když umělá inteligence lže, jsou důvěra a ochranná opatření ještě důležitější


    Analýzy

    • Globální vlna bankrotů dosahuje 12letého maxima. Firmy čelí tlakům inflace, vysokých sazeb a změně chování zákazníků

      Globální vlna bankrotů dosahuje 12letého maxima. Firmy čelí tlakům inflace, vysokých sazeb a změně chování zákazníků

    • Když umělá inteligence lže, jsou důvěra a ochranná opatření ještě důležitější

      Když umělá inteligence lže, jsou důvěra a ochranná opatření ještě důležitější

    • Strach, chamtivost a volatilita: Co bude hýbat náladou na trhu v roce 2025?

      Strach, chamtivost a volatilita: Co bude hýbat náladou na trhu v roce 2025?

    • Tržby českých podnikatelů a malých firem vzrostly v posledních sedmi letech o téměř 44 %

      Tržby českých podnikatelů a malých firem vzrostly v posledních sedmi letech o téměř 44 %

    • Znamená Trumpova anti-ESG politika konec trendu udržitelných společností?

      Znamená Trumpova anti-ESG politika konec trendu udržitelných společností?


    Dále u nás najdete

    Neztrapněte se před Gen Z. Co dnešní mladí čekají od značek?

    Stárnu a křičím na mraky, že web je rozbitý

    Cizrna v konzervě obsahuje bisfenol A, některá i pesticidy

    Kontaminace dat umělou inteligencí může být problém

    Zájem o nemovitostní fondy roste. Jakou mají výkonnost?

    Kyberkriminalita v roce 2025: Škody míří k 15 bilionům dolarů a útoky zrychluje AI

    Čechy děsí kyberhrozby, v online světě se ale chovají laxně

    Jako jedoucí vlak. Proč je magnetická rezonance tak hlučná?

    Bití dětí může poškodit jejich paměť či imunitu

    Z kopřivy můžete uvařit špenát či čaj, vyzkoušejte tyhle recepty

    Pokud daňový poradce podává své přiznání, prodloužená lhůta neplatí

    Brýle z drogerie byste měli nosit jen krátce, varuje lékař

    DAB+ rok a půl poté. Česká cesta každým coulem?

    Mezi příznaky salmonelózy patří i vysoká horečka

    Česko kývlo na zaměstnanecké akcie

    Omylem zvýšili daň z nemovitostí, od roku 2026 proto schválili snížení

    Násilné počítačové hry jako zdroj násilného chování?

    Nestihli jste registraci k poplatkům? Sankce nehrozí

    Testosteron chybí málokomu, více lidí ho má nadbytek

    Lékař na telefonu zdarma vysvětlí zprávu od doktora a lázně

    • CFOtrends.cz do mailu
    • Podmínky užívání
    • RSS exporty
    • Kontakt
    Byznys:
    Podnikatel.cz Euro.cz Businesscenter.podnikatel.cz
    Finance:
    Měšec.cz Finance.cz
    IT:
    Lupa.cz Root.cz Cnews.cz Zdroják.cz
    Zdraví:
    Vitalia.cz Zdraví.euro.cz
    Software:
    Slunečnice.cz Stahuj.cz SW.cz Můjsoubor.cz Stáhnu.cz
    Zájmy:
    Edna.cz Autobible.euro.cz Rodičov.cz Videačesky.cz Hryprodívky.cz Raketka.cz Nasvah.cz
    B2B:
    Computertrends.cz CIOtrends.cz Channeltrends.cz CFOtrends.cz
    Odborné akce:
    Tuesday.cz

     

    • O společnosti
    • Inzerce
    • Kariéra
    • Kontakty
    • Osobní údaje
    • Nastavení soukromí
    Copyright © 1997 – 2025 Internet Info, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.