Vyšel CFO trends 2/2025 Aktuální číslo
CFOworld.cz Informační servis pro finanční ředitele
  • Analýzy
  • Legislativa
  • Finanční služby
  • Rozhovory
  • Komentáře
  • Digitální trafika
  • Evropa a svět
  • Trendy
  • Ostatní
    • Hledat
    CFOtrends  »  Články

    Všechny články

    2 543–2 573 / 5 048
    První strana Předchozí strana 80 81 82 83 84 85 90 Následující strana Poslední strana
    • CBRE: Nová vlna zájmu zahraničních investorů o Českou republiku

      Nejčastěji zvažované lokality pro investory jsou ČR, Polsko, Rumunsko a Turecko. Oblíbenou lokalitou je Plzeňský kraj (strategická pozice) – Panattoni Park Stříbro získal ocenění Podnikatelská nemovitost roku agentury CzechInvest a Sdružení AFI. Budoucnost představuje Karlovarský kraj. Steelcase, americký výrobce a světová jednička v kancelářském nábytku přesouvá výrobu z Německa do ČR.
      Ivona Novotná
      30. 7. 2014
    • Byznys v Česku se koncentruje v Praze a v Brně

      Podnikatelé pro sídlo své firmy nejčastěji volí hlavní město. Pražskou adresu má více než 43 procent, tedy 174 500 tuzemských společností, což v přepočtu představuje 14 firem na 100 obyvatel.
      Petra Štěpánová
      30. 7. 2014

    • Titul MBA se rozšířil do oblasti zdravotnictví. Mezi studenty přibývá lékařů i managementu středního stupně

      Oproti prvnímu pololetí loňského roku se totiž poptávka po oboru management ve zdravotnictví zvýšila o čtrnáct procent.
      Ivo Ducheček
      30. 7. 2014
    • Ministerstvo financí vydává červencovou makroekonomickou predikci

      Ministerstvo financí vydává novou makroekonomickou predikci. Reálný HDP vykázal v 1. čtvrtletí 2014 mezičtvrtletní růst o 0,8 % (hrubá přidaná hodnota v mezičtvrtletním srovnání vzrostla dokonce o 1,1 %), což velmi výrazně předčilo odhad z dubnové makroekonomické predikce.
      Radek Ležatka
      28. 7. 2014
    • Zájem investorů o nemovitosti strmě roste – do ČR přicházejí noví investoři z USA, Ruska a Číny

      O čtvrtinu vzrostl meziročně objem financí, za které investoři ve druhém čtvrtletí nakoupili komerční nemovitosti v Evropě. Vyjádřeno konkrétní částkou, od dubna do června změnily majitele reality za 36,6 miliardy eur, za celé první pololetí to bylo 72 miliard eur. Vyplývá to z aktuálních údajů mezinárodní poradenské společnosti DTZ.
      Jiří Hlinka
      28. 7. 2014
    • Evropská komise vydala sdělení k převodním cenám

      Evropská komise vydala sdělení shrnující výsledky pracovní skupiny pro převodní ceny, tzv. Společného fóra EU pro převodní ceny (EU Joint Transfer Pricing Forum, dále jen „JTPF“), za období od července 2012 do ledna 2014. Hlavními výstupy této expertní skupiny byla doporučení ke třem oblastem: sekundárním úpravám, řízení rizik převodních cen a vyrovnávacím platbám (tj. úpravám cen po konci roku).
      Daniel Szmaragowski , Tomáš Drašar
      25. 7. 2014
    • Rozhodnutí správců daně Irska, Nizozemska a Lucemburska pod drobnohledem Evropské komise

      Ilustrační obrázek
      Evropská komise zahájila hloubkové šetření, zda rozhodnutí vydané správci daně Irska, Nizozemska a Lucemburska ve věci stanovení daňové povinnosti pro některé nadnárodní společnosti neodporují pravidlům EU o státní podpoře. Impulsem pro vyšetřování byly zprávy médií o údajném využívání rozhodnutí správců daně některými společnostmi za účelem získání významných daňových úlev (týká se např. společností Apple a Starbucks).
      Daniel Szmaragowski , Jan Kiss
      24. 7. 2014
    • Investiční pobídky a nová pravidla pro veřejnou podporu od 1. července 2014

      Připomínáme, že o investiční pobídky pro projekty rozšíření nebo zavedení výroby, technologického centra nebo strategických služeb lze žádat i nadále na základě stávajícího znění zákona. Obecně platí, že žádost je nutné podat před zahájením prací na projektu. Na rozdíl od fondů EU se možnost podání žádosti neváže na konkrétní období.
      Tomáš Kroupa , Karin Osinova
      23. 7. 2014
    • Do daňové informační schránky lze vstupovat bez elektronického podpisu

      Novelou daňového řádu účinnou od 1. ledna 2014 bylo uzákoněno, že všem subjektům, které mají datovou schránku, zřídí finanční správa daňovou informační schránku, do níž nebudou subjekty muset vstupovat za pomoci elektronického podpisu. Namísto toho využijí přístupové údaje, které používají při vstupu do datové schránky.
      Petr Toman , Lenka Fialková
      22. 7. 2014
    • Přechod majetku mezi generacemi se s novým občanským zákoníkem spíše zkomplikoval

      Bohatí lidé mají zájem svůj majetek efektivně spravovat, optimálně pokrýt rizika a zajistit jeho růst. Zároveň však chtějí, aby jimi vytvořené hodnoty přetrvaly a prospěch z nich měly i příští generace.
      Adam Babczynski
      21. 7. 2014
    • Nová databáze Detail pomáhá firmám prověřit obchodní partnery

      Novou bezplatnou databázi Detail využívá měsíčně více než 100 tisíc unikátních firem. Lidé zde hledají především informace o svých obchodních partnerech. Dále je nejvíce zajímají vazby mezi podnikateli a jejich aktivity napříč firmami, jako jsou například Radim Jančura, Andrej Babiš či Tomáš Čupr.
      Jaroslav Holý
      18. 7. 2014
    • Ministerstvo pro místní rozvoj zpřístupnilo statistiky z profilů zadavatele

      Ministerstvo pro místní rozvoj jako správce Informačního systému o veřejných zakázkách a koncesích zpřístupnilo veřejnosti údaje o veřejných zakázkách získané z profilů zadavatele. Došlo tak k významnému rozšíření statistického modulu, který je přístupný na webu www.isvz.cz v sekci Statistiky.
      Radka Burketová
      17. 7. 2014
    • Česká daňová správa zavádí novou povinnou přílohu k daňovému přiznání

      Částečně inspirována aktivitou OECD, označovanou jako BEPS (Base Erosion and Profit Shifting), zavádí česká daňová správa novou povinnou přílohu daňového přiznání právnických osob. Jejím cílem je systematický sběr základních informací o vybraných transakcích se spojenými osobami, mezi něž patří například země sídla spojené osoby, objem transakce, přehled vzájemných pohledávek a závazků apod.
      Daniel Szmaragowski , Zdeněk Řehák
      16. 7. 2014
    • Vývoj insolvencí v České republice v červnu a za pololetí 2014

      Růst počtu insolvenčních návrhů se v prvním pololetí 2014 konečně zastavil. Za pololetí roku 2014 (proti stejnému období 2013) činil jen 1,6%. Pro porovnání s minulými roky dosahoval pololetní nárůst insolvenčních návrhů v letech 2013/2012 12%, 2012/2011 36 % a 2011/ 2010 dokonce 56 %.
      Dana Samková
      16. 7. 2014
    • Nově zavedený odpočet na podporu odborného vzdělávání

      Dne 1. 1. 2014 nabylo účinnosti zákonné opatření Senátu o změně daňových zákonů v souvislosti s rekodifikací soukromého práva, kterým byla provedena mj. změna zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, spočívající v zavedení nového odpočtu od zakladu daně z příjmů na podporu odborného vzdělávání.
      Ludmila Nutilová
      15. 7. 2014
    • Pro Adidas nemůže být lepší reklama než vítězství německých fotbalistů na mistrovství světa v Brazílii

      Aby triumfu našich největších sousedů nebylo dost, tak kromě Německa, jehož průmysl meziročně roste o 1,7 %, přicházejí dnes povzbudivé zprávy už jen z několika málo zemí eurozóny.
      Jiří Cihlář
      14. 7. 2014
    • Pojištění cestovních kanceláří proti úpadku – další nepovedený pokus

      Před několika dny schválila vláda novelu zákona 159/1999 upravující podmínky podnikání cestovních kanceláří (CK). Změny se týkají také povinného pojištění CK proti úpadku. To je ve stávajícím zákoně upraveno poměrně nešťastně a nenaplňuje původní záměr, kterým je ochrana klientů CK.
      Kateřina Lhotská
      14. 7. 2014
    • Evropský trh IPO dosáhl ve druhém čtvrtletí rekordních výsledků

      Druhé čtvrtletí letošního roku bylo vůbec nejúspěšnějším druhým kvartálem na evropských burzách od roku 2007. Celkem 145 primárních emisí akcií (IPO) v Evropě vygenerovalo dohromady 22,3 miliardy eur. Ukázala to studie PwC IPO Watch, která každého čtvrt roku sleduje primární emise na evropských burzách.
      Pavel Heřmanský
      11. 7. 2014
    • Ministerstvo financí navrhuje druhou sníženou sazbu DPH a další změny

      Ministerstvo financí předložilo do připomínkového řízení návrh novely zákona o dani z přidané hodnoty. Jedná se již o druhý návrh novely, přičemž obsažené změny by měly z velké části nabýt účinnosti 1. ledna 2015.
      Petr Toman , Veronika Svobodová
      10. 7. 2014
    • Největší firmy zaměřené na luxusní zboží loni utržily 171,8 miliardy amerických dolarů

      I přes zpomalení světové ekonomiky v loňském finančním roce (ve fiskálním roce končícím v červnu 2013) výše tržeb z prodeje luxusního zboží 75 největších světových společností zaměřených na tento segment dosáhla 171,8 miliardy amerických dolarů. Jak vyplývá z nové studie Deloitte s názvem (Global Powers of Luxury Goods), u společností patřících mezi 75 největších dosahují průměrné tržby z prodeje luxusního zboží 2,3 miliardy amerických dolarů.
      Lukáš Kropík
      9. 7. 2014
    • Slovensko: Podkapitalizácia – opätovné zavedenie analyzované Ministerstvom financií SR

      Ministerstvo financií SR v súčasnosti analyzuje možnosť opätovného zavedenia pravidiel podkapitalizácie do slovenskej daňovej legislatívy.
      Zuzana Blažejová
      8. 7. 2014
    • Návrh novely zákona o daních z příjmů půjde do vlády

      V červnu jsme informovali o změnách, které v rámci návrhu novel zákona o daních z příjmů, daňového řádu, zákona o rezervách a dalších zákonů připravilo ministerstvo financí. Koncem června bylo ukončeno připomínkové řízení a návrh byl do velké míry upraven.
      Ladislav Malůšek , Eva Doložílková , Lenka Fialková
      7. 7. 2014
    • SDEU: režim DPH u alokace služeb mezi zřizovatelem a pobočkou

      V květnu bylo zveřejněno dlouho očekávané stanovisko generálního advokáta Melchiora Watheleta k případu C-7/13 Skandia America Corporation, který se zabývá otázkou aplikace DPH na plnění mezi zřizovatelem a zahraniční pobočkou v situaci, kdy je pobočka zahrnuta do skupiny pro účely daně z přidané hodnoty (dále jen „DPH skupina“).
      Alena Švecová , Klára Veselá
      4. 7. 2014
    • Čtvrtina firem v Česku zkouší štěstí v novém odvětví

      Stále více firem na českém trhu zjišťuje, že odvětví, v němž působí, není nafukovací, a chtějí-li dále růst, musí se poohlížet v jiných oborech. Zejména společnostem, které mají rozsáhlé portfolio maloobchodních zákazníků, se přímo nabízí myšlenka, zda by pro své zákazníky nemohly dělat i něco jiného, nabídnout jim více či méně související výrobek nebo službu.
      Pavel Heřmanský
      3. 7. 2014
    • Novinky z dotačních programů

      Výzva programu Epsilon: Technologická agentura České republiky (TAČR) vyhlásila začátkem května 2014 první veřejnou soutěž ve výzkumu a experimentálním vývoji pro Program na podporu aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje EPSILON. Program přímo navazuje na postupně končící programy TIP a ALFA.
      Tomáš Kroupa , Karin Osinova
      2. 7. 2014
    • Návrh novely zákona o investičních společnostech a investičních fondech

      Poslanecká sněmovna projednala v prvním čtení vládní návrh zákona, kterým se mění zákon č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech (dále jen „ZISIF“), a některé další zákony týkající se kapitálového trhu.
      Martin Kofroň , Iva Šteflová
      1. 7. 2014
    • Rusko zůstává top zemí interesu exportérů, zájem je i o Asii

      Ruský trh je „top zemí“ pro české exportéry. Na jejich zájmu se nepodepsaly ani bouřlivé události na rusko-ukrajinském pomezí a na Krymu a podíl těch, kteří sondují možnosti uplatnění v Ruské federaci, se pohybuje kolem 30 procent. Obdobně tomu bylo v předešlých letech.
      Milan Mostýn
      1. 7. 2014
    • Daň z finančních transakcí zpátky ve hře, ne však dříve než v roce 2016

      Poté, co se v roce 2012 stalo zřejmým, že implementace daně z finančních transakcí na celounijní úrovni nenalezne nezbytnou jednomyslnou podporu, rozhodlo se jedenáct členských států zavést daň alespoň na svých územích, a to za využití procedury tzv. posílené spolupráce. Posílená spolupráce je institut, který umožňuje, aby některé záležitosti byly řešeny jednotně, a to nikoli na území celé Evropské unie, ale pouze na území těch států, které se posílené spolupráce zúčastní.
      Ladislav Malůšek , Eva Mikulášková
      30. 6. 2014
    • Eviduje se 62 nespolehlivých plátců DPH

      Registr plátců DPH po prvním roce své existence eviduje 62 nespolehlivých plátců této daně. Nejvíce nespolehlivých plátců DPH má sídlo v Praze (24) a Jihomoravském kraji (20), nejčastěji podnikají v oblasti obchodu a pronájmu či správy nemovitostí. Dvě třetiny společností v registru mají tržby do 10 milionů korun, nebo je neuvádějí. V registru nefiguruje ani jeden subjekt v kategorii tržeb nad jednu miliardu korun. Analýzu zveřejnila poradenská společnost Bisnode.
      Zbyněk Hutar
      27. 6. 2014
    • Víc, než jen odměna za práci

      Komerční sdělení
      Zaměstnanecké benefity představují jednu z několika málo možností, jak motivovat zaměstnance, prohlubovat jejich loajalitu a zároveň mít kontrolu nad mzdovými náklady.
      27. 6. 2014
    • Evropský trh obráběcí a tvářecí techniky roste

      Zástupci strojírenských asociací evropských zemí se sešli po deseti letech v Praze.
      Denisa Ranochová
      27. 6. 2014
    2 543–2 573 / 5 048
    První strana Předchozí strana 80 81 82 83 84 85 90 Následující strana Poslední strana

    Krátce

    • 18. 7.  ICT specialisté si loni polepšili, rozdíl mezi veřejnou a soukromou sférou se dál prohlubuje

      Průměrná hrubá měsíční mzda ICT specialistů v roce 2024 meziročně vzrostla o 7 % na 94 tisíc korun. V Praze přitom překročila stotisícovou hranici. Nůžky mezi mzdovou a platovou sférou se u těchto specialistů i nadále výrazně rozevírají.

      Mezi ICT odborníky hrají klíčovou roli specialisté, kam patří především analytici a vývojáři softwaru. Ti jak v Česku, tak v celé EU představují přibližně polovinu ze všech ICT odborníků. Na celkové zaměstnanosti u nás se tito ICT specialisté podíleli 2,4 %. Ze zemí EU byl tento podíl nejvyšší ve Švédsku (5,5 %), naopak nejnižší byl v Řecku a v Itálii, a to okolo 1 %. Za posledních deset let se v Česku počet specialistů zdvojnásobil na 122 tisíc, přičemž přibližně devět z deseti z nich jsou muži. Podíl žen na těchto pozicích je v Česku jeden z nejnižších v EU.

      Výdělky ICT specialistů se dlouhodobě pohybují vysoko nad průměrnou mzdou. „V roce 2024 průměrná hrubá měsíční mzda ICT specialistů vzrostla o 6 173 korun na 94 197 korun. Z hlediska regionálního pohledu nejvíce vydělávali tito specialisté v Praze, a to v průměru 106 tisíc korun hrubého měsíčně. Je to o téměř 20 tisíc více než ve druhém Zlínském kraji,“ říká Markéta Pištorová z ČSÚ.

    • 17. 7.  OKsystem vstupuje do Sense4code. Chce růst na trhu vzdělávacích technologií i díky Scormiu

      IT společnost OKsystem oznámila akvizici 65% podílu ve firmě Sense4code, která vyvíjí moderní vzdělávací platformu Scormium. Propojení obou firem představuje strategický krok, který umožní další rozvoj této platformy a zároveň rozšíření produktového portfolia OKsystemu v oblasti vzdělávání, školení a rozvoje talentů.

      SaaS platformu Scormium dnes využívají firmy jako Decathlon, Tipsport, KION Group, Česká spořitelna, Linet nebo Plzeňský Prazdroj pro školení zaměstnanců, zákazníků i obchodních partnerů. Za poslední tři roky se měsíční opakované tržby platformy zvýšily o více než 500 % a produkt se posouvá od klasického LMS (Learning Management System) k modernímu pojetí LXP (Learning Experience Platform).

      Pro OKsystem je vstup do Sense4code součástí dlouhodobé strategie rozvoje produktového portfolia se zaměřením na digitalizaci procesů ve firmách na českém trhu i v zahraničí. Obě společnosti sdílejí důraz na kvalitu, uživatelskou hodnotu i praktické využití nejmodernějších technologií. Vzájemně se doplňují i hlavní produkty aktuální nabídky obou společností – personální systém OKbase a platforma Scormium, které se již dnes pravidelně potkávají u společných zákazníků.

    • 16. 7.  Ceny v průmyslu klesají, zemědělci a potravináři dále zdražují

      Dnes zveřejněný výsledek červnových výrobních cen potvrdil rozdílnou inflační dynamiku v jednotlivých sektorech. Zatímco ceny v průmyslu pokračují v meziročním poklesu o 0,7 %, ceny v zemědělství nadále svižně rostou, a to 13,4% tempem. Ceny stavebních prací zvolnily růst na 2,9 %, tržní služby byly meziročně dražší o 4,2 %.

      Ceny v průmyslu poklesly v meziročním i meziměsíčním srovnání pátý měsíc v řadě, zejména zásluhou levnějších energií. Svou roli ale nadále sehrává i slabší poptávka po průmyslovém zboží, jež zatím brání výraznějšímu oživení tuzemského zpracovatelského sektoru. "Poslední data nicméně naznačují jeho stabilizaci a lehký optimismus k nejbližším měsícům. Negativním rizikem je ale v tomto ohledu hrozba 30% amerických cel, jejichž platnost byla odložena na začátek srpna. My nadále věříme, že ze strany amerického prezidenta jde o vyjednávací taktiku a finální dohoda bude zahrnovat nižší celní sazbu," uvádí hlavní ekonom ČSOB Private Banking Dominik Rusinko.

      Ceny v zemědělství stále vykazují dvoucifernou meziroční dynamiku, která však v červnu zvolnila a díky vyšší srovnávací základně by měl tento trend pokračovat i v příštích měsících. "Z pohledu průsaku výrobních cen do spotřebitelské inflace je nepříjemné další zrychlení cen potravinářů na meziročních 4,1 % z předchozích 3,3 %, přičemž svižně zdražují zejména mléčné výrobky (+11,9 %). Pro nejbližší měsíce je proto rizikem další zdražování potravin a jejich výrazná rozkolísanost. Zvláště v situaci, kdy je míra konkurence v tuzemské vertikále zemědělců-potravinářů-obchodníků obecně nižší," uzavírá Rusinko.

    • 16. 7.  Radek Šlang povýšil v rámci Konecta Group, nově bude řídit globální infrastrukturu

      Společnost Konecta Czech oznámila kariérní posun svého dlouholetého kolegy Radka Šlanga, který byl jmenován do nové globální pozice Deputy Head of Infrastructure. Do této role přechází z pozice CIO pro region zahrnující Česko, Slovensko, Maďarsko a Německo a nově se bude podílet na řízení a modernizaci infrastruktury napříč celou skupinou Konecta.

      V nové roli bude Radek úzce spolupracovat s Asierem Lopézem Vegou, globálním ředitelem infrastruktury. Společně povedou klíčové projekty zaměřené na přechod do cloudového prostředí Google, konsolidaci datových center v Evropě a Latinské Americe a tvorbu jednotného modelu správy infrastruktury. Po úspěšné migraci datového centra pro region CZ|SK|HU|DE bude Radek pokračovat s implementací změn také ve Francii a Itálii.

      Zůstává přitom zaměstnancem Konecta Czech a i nadále bude působit z České republiky. Jeho dosavadní roli CIO přebírá Luca Berlinghieri, zkušený kolega z Itálie, který je součástí skupiny Konecta řadu let – původně působil ve společnosti Comdata. Nyní se stává CIO pro celý regionální cluster zahrnující Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Německo.

    • 14. 7.  Twisto hlásí nového Head of Product. Jiří Brych přichází propojit výkon, vizi a zákazníka

      Jako nový Head of Product nastoupil do Twista Jiří Brych, který bude zodpovědný za inovace produktů, formování produktové vize a strategie a vedení produktových týmů v České republice, Polsku a na mezinárodních trzích. Jeho cílem je posílit uživatelský přínos Twisto produktů, obohatit produktové portfolio a urychlit expanzi na nové trhy. Twisto aktuálně působí ve třech evropských zemích a jeho ambicí je do dvou až tří let rozšířit své služby na desítku trhů.

      Jiří má za sebou více než 15 let zkušeností napříč segmenty – od e-commerce (Slevomat), přes ERP (Asseco Solutions), platební systémy (Edenred, Direct Fidoo), až po investiční startupy (InvestBay), kde je zároveň spoluzakladatelem. Vždy se pohyboval v blízkosti produktů, které digitalizují každodenní život zákazníků – ať už šlo o platební karty, věrnostní programy nebo nástroje pro investování.

    Další krátké zprávy

    SPECIÁLNÍ PROJEKTY

    • CFO pod lupou: Pavel Hofrichter, výkonný ředitel společnosti ČMIS

      CFO pod lupou: Pavel Hofrichter, výkonný ředitel společnosti ČMIS

    • CFO pod lupou: Zuzana Hofová, CFO, OKsystem

      CFO pod lupou: Zuzana Hofová, CFO, OKsystem

    • CFO pod lupou: Jan Rosenberg, MoroSystems

      CFO pod lupou: Jan Rosenberg, MoroSystems

    TOP 100 ICT společností 2025 tabulky

    Inovovaná tabulka TOP 100 ICT společností 2025 se správnými údaji

    Doporučujeme

    • Úprava dat v tabulkách TOP 100 ICT společností 2025

      Úprava dat v tabulkách TOP 100 ICT společností 2025

    • Účetnictví budoucnosti? Jak AI a digitalizace mění roli CFO a jejich týmů

      Účetnictví budoucnosti? Jak AI a digitalizace mění roli CFO a jejich týmů

    • Když umělá inteligence lže, jsou důvěra a ochranná opatření ještě důležitější

      Když umělá inteligence lže, jsou důvěra a ochranná opatření ještě důležitější


    Analýzy

    • Globální vlna bankrotů dosahuje 12letého maxima. Firmy čelí tlakům inflace, vysokých sazeb a změně chování zákazníků

      Globální vlna bankrotů dosahuje 12letého maxima. Firmy čelí tlakům inflace, vysokých sazeb a změně chování zákazníků

    • Když umělá inteligence lže, jsou důvěra a ochranná opatření ještě důležitější

      Když umělá inteligence lže, jsou důvěra a ochranná opatření ještě důležitější

    • Strach, chamtivost a volatilita: Co bude hýbat náladou na trhu v roce 2025?

      Strach, chamtivost a volatilita: Co bude hýbat náladou na trhu v roce 2025?

    • Tržby českých podnikatelů a malých firem vzrostly v posledních sedmi letech o téměř 44 %

      Tržby českých podnikatelů a malých firem vzrostly v posledních sedmi letech o téměř 44 %

    • Znamená Trumpova anti-ESG politika konec trendu udržitelných společností?

      Znamená Trumpova anti-ESG politika konec trendu udržitelných společností?


    Dále u nás najdete

    Zima už nestačí: Horské areály stále investují do letních zážitků

    Tipněte si, jestli bude o státních svátcích v obchodech zavřeno

    Do lékáren míří nový Nurofen pro dospělé. Účinkuje až 12 hodin

    Proč kupovat mobily, když existuje služba Mobile Device-as-a-service?

    Problémy a výzvy aneb Je v AI Overviews vždy správná odpověď?

    Většina Čechů a Slováků AI nepoužívá. Bojí se podvodů

    Kmotr kyberbezpečnosti Shlomo Kramer: Praha je pro nás ideální

    Kde všude se dají legalizovat elektronické podpisy?

    Kopřiva pomáhá s hubnutím a cholesterolem

    Kde se o prázdninách opravují dálnice?

    Hřbitov televizních nápadů aneb zapomenuté propadáky

    Když lisování olejů spojí celou rodinu: Začali z nuly

    Nábor nových zaměstnanců se zkomplikuje

    Extra Dry vůbec neznamená suché prosecco

    Kdy musím vrátit DPH z neuhrazené faktury?

    Jsou lepší paušální výdaje, nebo vedení daňové evidence?

    Většina lidí nosí čočky moc dlouho, někdy v nich i spí

    Trvalo to, ale Windows 11 konečně dominují trhu

    Prosecco vs. frizzante: liší se tlakem v láhvi i cenou

    Heřmánek zesvětlí vlasy, meduňka uklidní bušící srdce

    • CFOtrends.cz do mailu
    • Podmínky užívání
    • RSS exporty
    • Kontakt
    Byznys:
    Podnikatel.cz Euro.cz Businesscenter.podnikatel.cz
    Finance:
    Měšec.cz Finance.cz
    IT:
    Lupa.cz Root.cz Cnews.cz Zdroják.cz
    Zdraví:
    Vitalia.cz Zdraví.euro.cz
    Software:
    Slunečnice.cz Stahuj.cz SW.cz Můjsoubor.cz Stáhnu.cz
    Zájmy:
    Edna.cz Autobible.euro.cz Rodičov.cz Videačesky.cz Hryprodívky.cz Raketka.cz Nasvah.cz
    B2B:
    Computertrends.cz CIOtrends.cz Channeltrends.cz CFOtrends.cz
    Odborné akce:
    Tuesday.cz

     

    • O společnosti
    • Inzerce
    • Kariéra
    • Kontakty
    • Osobní údaje
    • Nastavení soukromí
    Copyright © 1997 – 2025 Internet Info, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.