CFOworld.cz Informační servis pro finanční ředitele
  • Analýzy
  • Legislativa
  • Finanční služby
  • Rozhovory
  • Komentáře
  • Digitální trafika
  • Evropa a svět
  • Trendy
  • Ostatní
    • Hledat
    CFOtrends  »  Témata  »  Analýzy

    Analýzy

    901–930 / 1 082
    První strana Předchozí strana 10 20 29 30 31 32 33 Následující strana Poslední strana
    • Rozhodne CFO o nákupu ERP skutečně kvalifikovaněji než CIO?

      Ilustrační obrázek
      Přinášíme polemický ohlas Stanislava Sýkory, bývalého dlouholetého generálního ředitele producenta podnikových informačních systémů ERP, společnosti Asseco Solutions, a nyní spolumajitele společnosti Inspirie Consulting, na téměř stejnojmennou stať Ireny Prášilové ze společnosti Merck Sharp & Dohme, která je přesvědčena, že finanční ředitel je pro nákupy podnikového softwaru osobou nejpovolanější.
      Stanislav Sýkora
      17. 6. 2014
    • Úvěrové pojištění v roce dvacet dva

      Článek si neklade ambice čtenáře provést úvěrovým pojištěním v roce 2014, ale spíše zdůraznit oblasti, které by mohly a měly klienta úvěrové pojišťovny zajímat.
      Martin Najman
      16. 6. 2014

    • Velká data čili big data. Kdy začnou generovat velký byznys?

      Datová analýza CFO totiž nabídne zase jen informace, i když, pravda, občas jinak nezjistitelné, ale podle modifikovaného hesla chytrému napověz, na hloupého dlouhý nos. Pomůže vám jen chytrý, dobře informovaný člověk s rozhledem a analytickým mozkem.
      Stanislav Kužel
      4. 6. 2014
    • Jste CFO specialista? Modernější model je nazýván CFO generalista

      Český soukromý sektor je konkurenceschopný, ale státní sektor stagnuje a dnes již negativně ovlivňuje fungování soukromých firem. Tuzemská ekonomika není vůbec malá co do svého objemu, ale co do objemu českého kapitálu.
      Martin Najman
      27. 5. 2014
    • Firmy málo využívají forenzní datové analýzy ke snižování rizika podvodu a zlepšení protikorupčních programů

      72 % respondentů průzkumu se domnívá, že nové technologie umožňující analýzu velkých objemů dat mohou hrát při prevenci a odhalování podvodů klíčovou roli. 90 % je přesvědčeno, že forenzní datová analýza přispěje k efektivnějšímu vyhodnocení rizik, podle 82 % lze díky ní dříve identifikovat případy neetického jednání. Nové technologie pro analýzu velkých objemů dat však využívají pouhá 2 % respondentů a statistickou analýzu a nástroje pro data-mining jen 11 %.
      Lenka Čermáková
      6. 5. 2014
    • Platby přes mobilní telefony mají našlápnuto k masivnímu rozvoji

      Mladí lidé do třiceti let využívají mobilní platby téměř třikrát častěji než generace jejich rodičů.
      Lenka Čermáková
      23. 4. 2014
    • CFO, třeste se! Generace Y s BYOD běhá po lese….

      BYOD, pokud se s ním nedokáže firma včas technologicky či administrativně vypořádat, otevírá brány kybernetické kriminalitě. Generaci Y to je tak nějak jedno, patrně do té doby, než jim někdo „hackne“ jejich účet nebo zruinuje jejich zaměstnavatele. Možná, že ani to je nevzruší…
      Stanislav Kužel
      13. 4. 2014
    • Dotkne se nás Solvency II?

      Cílem Solvency II je v rámci Evropy sjednotit se zejména na následujících bodech: konzistentní finanční výkazy, kapitál založený na hodnocení rizika, vlastní posouzení rizik a solventnosti společnosti, odpovědnost vrcholového vedení společnosti a hodnocení ze strany dozoru.
      Martin Najman
      13. 4. 2014
    • ERP: trendy roku 2014

      Ilustrační obrázek
      Nový trend v oblasti podnikových informačních systémů, in-memory computing, přináší výrazné zvýšení výkonnosti systému, ovšem pozor, v případě nasazení je nutná restrukturalizace softwaru i hardwaru.
      Stanislav Kužel
      13. 4. 2014
    • O nákupu ERP rozhodne CFO kvalifikovaněji než CIO, finanční ředitel je tím pravým králem informačních toků

      V současnosti stále bohužel většinou platí, že je to CIO, kdo kupuje nové informační systémy (rozuměj pohříchu hračky) s lepšími funkcemi, které potřebují výkonnější hardware a je těžší je zprovoznit. Proč? Protože jsou technicky vyspělé, mají je ostatní společnosti, nebo proto, že si myslí, že jsou potřeba. Naproti tomu CFO pořizuje nástroje, které mu umožní lepší fungování finančních a firemních procesů a pečlivě zvažuje jako dobrý hospodář návratnost vydaných peněz.
      Irena Prášilová
      8. 4. 2014
    • Je export motorem, který Čechy vytáhne z recese? Dodá mu pohon slabá koruna, Německo, nové trhy či úsilí firem?

      Hodnota vývozu tuzemských firem v roce 2013 dosáhla 3,157 bilionu korun, což je považováno za nejlepší výsledek v dějinách samostatné ČR. Zdůrazňují se zejména prosincové vývozy, které vykázaly meziroční vzestup o 18,3 procenta. Zásluhu o to si připisuje ČNB, která v listopadu 2013 svou intervencí srazila prudce kurz koruny.
      Světlana Rysková
      7. 4. 2014
    • Němečtí investoři: Čechy se poprvé dělí o první místo v žebříčku atraktivity investičních lokalit se Slovenskem

      Podle průzkumu Česko-německé obchodní a průmyslové komory je i největší výhodou ČR její členství v EU. Dobrá hodnocení získali také místní dodavatelé a produktivní a dobře kvalifikovaní zaměstnanci s konkurenceschopnými pracovními náklady.
      Hannes Lachmann
      2. 4. 2014
    • Otto Daněk, ATAS: Absolventy technických škol si musíme dobrušovat

      „Čerstvé středoškoláky i vysokoškoláky jsme nuceni si po svém dovzdělávat. Činíme tak s pomocí našich odborníků – technologů, konstruktérů, ale i ekonomů. Ale na všechno nám síly nestačí, takže již sedm let spolupracujeme s Centrem andragogiky v Hradci Králové,“ říká Otto Daněk, generální ředitel náchodské společnosti ATAS, což je podle jeho slov největší výrobce nejmenších elektromotorů v ČR.
      Jiřina Mužíková
      31. 3. 2014
    • Konec anonymních akcií v Čechách?

      Ilustrační obrázek
      Od 1. ledna 2014 nemohou akciové společnosti vydávat listinné akcie na majitele, tzv. anonymní akcie. Nyní běží půlroční lhůta, během které mají akcionáři uvést vlastnické vztahy do souladu se zákonem.
      Zbyněk Hutar
      26. 3. 2014
    • HDP, nebo HPH (hrubá přidaná hodnota)? Každopádně rosteme

      Česká ekonomika vloni klesla podle Českého statistického úřadu meziročně o 0,9 %, byť v posledním čtvrtletí hrubý domácí produkt přidal v porovnání s minulým rokem 1,3 %. To je o pět desetin rychlejší růst než ukázal předběžný odhad z poloviny února. Mezičtvrtletně se v ekonomice utratilo o 1,9 % více.
      Filip Fyrbach
      7. 3. 2014
    • Ceny vývozu a dovozu: nebýt slabé koruny, import deflace by zesílil

      „Polštář“, který vytvořila měnová intervence ČNB pro zesílení konkurenceschopnosti českých exportérů na zahraničních trzích, je zatím docela naditý. Růst dovozních a zejména vývozních cen loni v prosinci meziročně dále výrazně akceleroval.
      Drahomíra Dubská
      17. 2. 2014
    • Flash odhad HDP: Držme se zatím při zemi

      Ilustrační obrázek
      Velmi překvapivé a velmi pozitivní – takový je první dojem z výsledku bleskového odhadu HDP České republiky za poslední čtvrtletí loňského roku. Proti stejnému období 2012 stoupl reálně podle očištěných dat o 0,8 %, proti předchozímu čtvrtletí dokonce o 1,6 %. S čísly ale opatrně.
      Drahomíra Dubská
      14. 2. 2014
    • Zákaz anonymních akcií vedl loni ke strmému poklesu zájmu o akciové společnosti, nový byznys ale roste

      V roce 2013 nicméně v ČR vzniklo 22 845 nových firem, nejvíce za poslední tři roky. Do základního kapitálu podnikatelé investovali 25 miliard korun. Nejvíce firem dlouhodobě vzniká v Praze.
      Zbyněk Hutar
      6. 2. 2014
    • Česká ekonomika ožívá díky průmyslu, dokladem zlepšování kondice eurozóny je posílení českého exportu do Německa

      Produkce průmyslu se dostává na úroveň před vrcholem konjunktury na podzim roku 2007 a posiluje tím i export. Útlum stavebnictví však trvá už šest let.
      Drahomíra Dubská
      6. 2. 2014
    • Maloobchodní tržby: Interpretovat jejich vývoj je stále těžší. Auta „prodaná“ v tuzemsku se často obratem vyvezou

      Jak vyplývá z dnes zveřejněných dat Českého statistického úřadu, tržby v maloobchodě sice stouply loni reálně proti roku 2012 o procento, ale jen díky prodejům aut a tržeb v autoservisech. Bez nich byl loňský objem obchodů v retailové síti opět v červených číslech, i když během roku se výsledky obchodníků mírně lepšily.
      Drahomíra Dubská
      5. 2. 2014
    • Přístup k otevřeným a velkým datům (big data) by mohl zvýšit tempo růstu hrubého domácího produktu až o 2 %

      V zemích Evropské unie je potenciál růstu odhadován na 206 miliard eur do roku 2020.
      Jana Vávrová
      3. 2. 2014
    • Automobilovému průmyslu rostou tržby i zisky

      Automobilový průmysl patří v ČR k tahounům tuzemské ekonomiky a nejvýznamnějším tvůrcům HDP. V rámci hodnocené skupiny 11 výrobců vozidel a nástaveb se v letech 2010 až 2012 celkový zisk zvýšil o téměř 61 % na 21 miliard korun a tržby vzrostly o 23 % na 388 miliard korun, přičemž dva nejvýznamnější hráči, ŠKODA AUTO a.s. a Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o., vytvářejí 87 % tržeb sledované skupiny.
      Petra Štěpánová
      31. 1. 2014
    • Fed už nechce tisknout, emergency markets z toho budou už v únoru Yellen

      Odliv peněz na bezpečnější trhy z Turecka, Indie, Argentiny, Ruska nebo Jihoafrické republiky bude pokračovat. V následujícím měsíci preferujeme dolar před eurem. Proč? Čtěte dále...
      Jiří Cihlář
      30. 1. 2014
    • Pavel Sobíšek, Unicredit Bank: Devizové intervence ČNB jsou džinem z lahve

      „Spotřeba i mzdy by měly letos mírně růst, nezaměstnanost naopak klesat, říká Pavel Sobíšek, hlavní ekonom Unicredit Bank a jeden z autorů, kteří se podíleli na prognóze České bankovní asociace nazvané Výhled ekonomiky na roky 2104 a 2015. S ekonomem jsme hovořili o vlivu intervence ČNB na českou ekonomiku.
      Eva Vítková
      28. 1. 2014
    • Blízký a Střední východ expanduje, středovýchodní Evropa chce ještě více

      Jak financovat vývoz? V ČR firmy nejčastěji uváděly devizové forwardové operace či opce, úvěry k financování pohledávek, factoring a systém řízení pohledávek a faktur.
      Eva Vítková
      27. 1. 2014
    • Konjunkturální průzkum: Spotřebitelé v euforii, manažeři stále ještě ve skepsi

      Už půldruhého roku odpovídá více než polovina dotázaných manažerů v průmyslu, že jim v růstu brání slabý zájem o jejich zboží (v lednu 53,6 %), ale ve stavebnictví viní slabou poptávku po své produkci už téměř tři čtvrtiny podnikatelů (v lednu 72 %). Více než čtvrtina dotázaných podnikatelů průmyslu však žádné bariéry růstu nepociťuje, což je velmi příznivé číslo srovnatelné opět s předkrizovou úrovní.
      Drahomíra Dubská
      24. 1. 2014
    • Ceny v průmyslu a zahraničním obchodě: slabá koruna šokuje

      Evidentní vliv oslabeného kurzu koruny na ceny průmyslových výrobců nemá jen zdražení dovozů, ale i „euroizace“ tuzemských obchodů, která je v některých odvětvích velmi výrazná: tři pětiny kontraktů mezi tuzemskými dodavateli dílů a automobilkami je uskutečňováno v eurech, v hutnictví pak více než pětina.
      Drahomíra Dubská
      17. 1. 2014
    • Intenzita zahraničního obchodu ČR se zbožím v listopadu podle přeshraniční statistiky ČSÚ výrazně zesílila

      Dech ztrácí export do Ruské federace. Podle přeshraniční statistiky se zde objevil po říjnové meziroční stagnaci opět pokles, stejně jako po většinu loňského roku. Diverzifikace českého vývozu na jiná než evropská teritoria tak slábne a pootáčí se směrem k africkým zemím.
      Drahomíra Dubská
      6. 1. 2014
    • Index globální dynamiky: V atraktivitě pro investory nasadilo Polsko českým "Pepíčkům Knedlíčkům" trhák

      Ilustrační obrázek
      Donedávné sousedy v pořadí dnes dělí šestnáct míst – Polsko je 24., Česko 40. Po dvaceti letech svobodné ekonomiky je jasné, že naši severní sousedé, i díky koncepční práci posledních let, smazali svůj historický hendikep a začínají Česku ukazovat záda.
      Tomáš Hečko
      5. 1. 2014
    • Eurozóna se probírá z mrákot, devizová intervence nám podle EY pomůže

      Dlouhodobé důsledky finanční krize trápí eurozónu podstatně víc než USA či Británii. Tuzemská deflace by velmi negativně ovlivnila růst, protože by zvýšila reálné náklady na úvěry.
      Lenka Čermáková
      4. 1. 2014
    901–930 / 1 082
    První strana Předchozí strana 10 20 29 30 31 32 33 Následující strana Poslední strana

    Krátce

    • 3. 7.  Rovné šance, udržitelnost, seniorní talenty. Nová HR ředitelka Schneider Electric přináší jasné priority

      Od června 2025 je novou ředitelkou lidských zdrojů společnosti Schneider Electric pro Českou republiku Pavla Frindtová. Ze své pozice bude zodpovídat za strategické řízení HR agendy, rozvoj zaměstnanců a podporu firemní kultury založené na hodnotách diverzity, inkluze a udržitelnosti, zaměří se také na práci se seniorními talenty, jejichž podíl na trhu práce bude v příštích letech dále narůstat. Součástí její agendy bude i naplňování cílů programu Global Pay Equity, který usiluje o dlouhodobé odstranění rozdílů v odměňování mužů a žen. Schneider Electric se k této iniciativě připojil již v roce 2014, v České republice byl program spuštěn o tři roky později.

      Do Schneider Electric přichází Pavla Frindtová s bohatými zkušenostmi z oblasti HR, které získala v předních telekomunikačních a technologických společnostech. Před svým nástupem působila jako Senior HR Business Partner ve společnosti T-Mobile, kde se zaměřovala na oblast IT a technologií. HR manažerskou pozici dříve zastávala také v technologické společnosti ABB a ve firmě Altran, což je přední český poskytovatel vývojových služeb pro automobilový průmysl.

    • 2. 7.  Ondřej Hák přebírá vedení Raiffeisen stavební spořitelny po Pavlu Čejkovi

      Od 1. července 2025 se novým výkonným ředitelem Raiffeisen stavební spořitelny stává Ondřej Hák, který přebírá roli po Pavlu Čejkovi. Tato změna potvrzuje dlouhodobou strategii skupiny Raiffeisen těsněji propojit bankovní a stavební služby a posílit v oblasti financování bydlení.

      Ondřej Hák působí ve skupině Raiffeisen tři roky, během nichž řídil transformaci retailového úvěrového segmentu a vedl hypoteční byznys. Nyní se ujímá vedení celé stavební spořitelny s cílem ještě více integrovat její činnost s bankovními službami a nabídnout klientům jednotné a srozumitelné řešení v oblasti bydlení. V nejbližší době se chce Hák zaměřit na sjednocení nabídky v oblasti bydlení a rozvoj dotačního poradenství. Zároveň chce posílit roli skupiny Raiffeisen jako důvěryhodného partnera pro dlouhodobé financování a posunout stavební spořitelnu do další etapy růstu.

    • 1. 7.  Český průmysl se po třech letech vynořil z recese. PMI hlásí růst, firmy ale zůstávají obezřetné

      Index nákupních manažerů PMI v českém průmyslu se poprvé po třech letech dostal na magickou hranici oddělující expanzi od recese, když se v červnu zvýšil ze 48 bodů na 50,2 bodu. Je to jistě dobrá zpráva, zvlášť když je podpořená informacemi o zvyšováním výroby i mírným růstem zakázek.

      „Hlavním důvodem až nečekaně velkého zlepšení je kromě vyšší produkce i optimismus mezi podnikateli. Věří v další růst zakázek a celkové zlepšení situace v tomto největším tuzemském odvětví. A to je možná tak trochu i kamenem úrazu. Je otázkou, nakolik se jejich víra s ohledem na klesající konkurenceschopnost naplní,“ komentuje aktuální data hlavní ekonom Banky Creditas Petr Dufek s tím, že rozhodně nepřekvapuje, že i tak firmy zůstávají dál obezřetné a racionalizují, propouštějí, efektivněji řídí zásoby i cash-flow. K opravdovému boomu však potřebují více zahraničních objednávek, které zajistí prosperitu více než víra v lepší budoucnost.

      V každém případě to vypadá, že druhý kvartál byl pro průmysl pozitivnějším obdobím, a proto by si za celý letošní rok mohl podle Dufka připsat nárůst okolo 1,5 procenta, i když ve vzduchu stále visí riziko obchodní války, které může snížit pouze efektivní vyjednávání bruselských úředníků v USA.

    • 30. 6.  Geosan Development sází na zkušenost: Jan Krajča povede klíčové projekty

      Společnost Geosan Development posílila nejvyšší vedení jmenováním Jana Krajči do nové pozice ředitele projektového oddělení. V této roli bude odpovídat za komplexní přípravu projektů od územního plánování až po finální realizaci. Jeho působnost zahrnuje územní a projektovou přípravu developerských projektů, technické a smluvní zajištění všech fází výstavby, supervizi dodržování smluvních závazků a kontrolu rozpočtového plnění ze strany zhotovitelů, jakož i koordinaci převzetí dokončených staveb a předání bytových jednotek novým majitelům.

      Jan Krajča vystudoval Stavební fakultu ČVUT v Praze, obor Pozemní stavby a architektura. Do Geosanu přichází s více než 25 lety zkušeností v oblasti projektového řízení a developmentu. Působil mimo jiné ve společnostech MS development/MSG holding, SPGroup či Palladio Progetti, kde zastával manažerské pozice v oblasti projektového řízení a věnoval se vedení rozsáhlých rezidenčních a komerčních projektů.

    • 27. 6.  Česká ekonomika roste, ale opatrně. Investice váznou, firmy brzdí

      Podle zpřesněného odhadu statistického úřadu si česká ekonomika vedla v prvním čtvrtletí o něco lépe, než se původně předpokládalo. Meziročně si připsala 2,4 %, a to především zásluhou vyšší spotřeby domácností a zásob. Zpřesnění dokonce znamenalo mírné vylepšení výsledku HDP za loňský rok, kdy ekonomický růst dosáhl 1,1 %. „Ukazuje se, že v důsledku rychlého růstu mzdových nákladů meziročně poklesla ziskovost firem na zhruba 43 %. Současně došlo i ke snížení míry investic, protože firmy v časech nejisté poptávky a vysokých cen energií své investiční záměry dál odkládaly,“ komentuje data hlavní ekonom Banky Creditas Petr Dufek.

      Domácnosti si v prvním čtvrtletí finančně polepšily, ale přesto i nadále ve zvýšené míře spořily. Míra úspor byla sice nižší než před rokem, ale pořád přesahovala hranici 18 %. Data také ukazují zajímavý nárůst zaměstnanosti ve veřejném sektoru, kde v úvodu roku pracovalo o 13 tisíc lidí více než před rokem, celkově pak 965 tisíc, respektive 18 % zaměstnanců. Ještě před deseti lety to bylo o 132 tisíc lidí méně. Veřejný sektor tak průběžně vysával dlouhodobě napjatý trh práce a konkuroval soukromé sféře při nabírání zaměstnanců.

      Aktuální data říkají, že je stále reálné, že růst letos dosáhne zhruba 2 %. „Hlavní vnější riziko, které jej může ohrozit představuje celní válka mezi USA a EU. V tuto chvíli je proto kritické, nakolik se podaří evropským vyjednávačům celou situaci zvládnout,“ uzavírá Dufek.

    Další krátké zprávy

    SPECIÁLNÍ PROJEKTY

    • CFO pod lupou: Pavel Hofrichter, výkonný ředitel společnosti ČMIS

      CFO pod lupou: Pavel Hofrichter, výkonný ředitel společnosti ČMIS

    • CFO pod lupou: Zuzana Hofová, CFO, OKsystem

      CFO pod lupou: Zuzana Hofová, CFO, OKsystem

    • CFO pod lupou: Jan Rosenberg, MoroSystems

      CFO pod lupou: Jan Rosenberg, MoroSystems

    TOP 100 ICT společností 2025 tabulky

    Inovovaná tabulka TOP 100 ICT společností 2025 se správnými údaji

    Doporučujeme

    • Úprava dat v tabulkách TOP 100 ICT společností 2025

      Úprava dat v tabulkách TOP 100 ICT společností 2025

    • Účetnictví budoucnosti? Jak AI a digitalizace mění roli CFO a jejich týmů

      Účetnictví budoucnosti? Jak AI a digitalizace mění roli CFO a jejich týmů

    • Když umělá inteligence lže, jsou důvěra a ochranná opatření ještě důležitější

      Když umělá inteligence lže, jsou důvěra a ochranná opatření ještě důležitější


    Analýzy

    • Globální vlna bankrotů dosahuje 12letého maxima. Firmy čelí tlakům inflace, vysokých sazeb a změně chování zákazníků

      Globální vlna bankrotů dosahuje 12letého maxima. Firmy čelí tlakům inflace, vysokých sazeb a změně chování zákazníků

    • Když umělá inteligence lže, jsou důvěra a ochranná opatření ještě důležitější

      Když umělá inteligence lže, jsou důvěra a ochranná opatření ještě důležitější

    • Strach, chamtivost a volatilita: Co bude hýbat náladou na trhu v roce 2025?

      Strach, chamtivost a volatilita: Co bude hýbat náladou na trhu v roce 2025?

    • Tržby českých podnikatelů a malých firem vzrostly v posledních sedmi letech o téměř 44 %

      Tržby českých podnikatelů a malých firem vzrostly v posledních sedmi letech o téměř 44 %

    • Znamená Trumpova anti-ESG politika konec trendu udržitelných společností?

      Znamená Trumpova anti-ESG politika konec trendu udržitelných společností?


    Dále u nás najdete

    Eskapismus táhne, jste připraveni na smíšenou realitu?

    AI Overviews je tady. Jde o soumrak vyhledávání?

    E-shop pomalý jak pondělí ráno? Pak nečekejte úterní tržby

    Nvidia jede na vlně AI. Do startupů sype miliardy

    Kyberbezpečnost Čechů kulhá na obě nohy

    Letní dvojčíslo Computertrends je tady

    Účinný obstřik bolavých zad s pomocí CT do dvou týdnů

    Prázdninové svátky jsou o víkendu. Budou obchody otevřené?

    Těhotenská cukrovka může poškodit srdce dítěte

    Jako jedoucí vlak. Proč je magnetická rezonance tak hlučná?

    Bití dětí může poškodit jejich paměť či imunitu

    AI vyhledávání likviduje weby, které ho živí

    Microsoft radí, co dělat po konci Windows 10

    Microsoft v Česku spouští plán pro AI, investuje miliony do vzdělávání

    Prohlížeč Comet od Perplexity míří do Windows

    Ostrý byznys: Aleš brousí nože rukama i srdcem

    Omylem zvýšili daň z nemovitostí, od roku 2026 proto schválili snížení

    Úspěch s první hromadnou žalobou: Soud přiznal nárok na 1,6 mil. Kč

    Vtip, emoce a trochu bizáru. Jak na reklamu na sociálních sítích?

    OSVČ zuří kvůli zmatku kolem informování ČT a ČRo

    • CFOtrends.cz do mailu
    • Podmínky užívání
    • RSS exporty
    • Kontakt
    Byznys:
    Podnikatel.cz Euro.cz Businesscenter.podnikatel.cz
    Finance:
    Měšec.cz Finance.cz
    IT:
    Lupa.cz Root.cz Cnews.cz Zdroják.cz
    Zdraví:
    Vitalia.cz Zdraví.euro.cz
    Software:
    Slunečnice.cz Stahuj.cz SW.cz Můjsoubor.cz Stáhnu.cz
    Zájmy:
    Edna.cz Autobible.euro.cz Rodičov.cz Videačesky.cz Hryprodívky.cz Raketka.cz Nasvah.cz
    B2B:
    Computertrends.cz CIOtrends.cz Channeltrends.cz CFOtrends.cz
    Odborné akce:
    Tuesday.cz

     

    • O společnosti
    • Inzerce
    • Kariéra
    • Kontakty
    • Osobní údaje
    • Nastavení soukromí
    Copyright © 1997 – 2025 Internet Info, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.